Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 62
  1. #31

    Подразбиране

    Те знаят какви боклуци продават и също така знаят,че един гобленар който знае с колко труд се създава един гоблен,няма да им продаде нескопосаните неща!Ето защо наемат продавачки които не знаят и копче да зашият!за съжаление,това не е единствено в България.Тук ми се е случвало да не знаят какво е AIDA

  2. #32

    Подразбиране

    Ами тогава да продават това което са сигурни че е хубаво. Има стотици схеми с номера на марка конци написани от производителя. Има програм за създаване на модели / бабката от която си пазарувам създава модели без компютър не знам как става но ги прави и са много добри / . Просто човек трябва да се отдаде и да си поразмърда мозъка и работата става .Не да ми слагат една шепа конци в една торба и даже и схемата не копират както трябва вместо да е в един формар те я намалят в по малък за да им е по евтино на тях пък ти си вади очите. А комплектите хич не за евтини са бозата която предлагат.

    П.П.
    Сега се е паднало да ги плювна не изкам никой да обидя никой лично

  3. #33

    Подразбиране

    Ама то не е само с гоблените така, ако се огледаме около нас май има нещо сбъркано в цялата ни държава ,почти всички работят просто за да са на работа замислете се колко ваши познати работят просто за да са на работа .Как тогава можем да искаме от такива хора да ни обслужват добре ,мисля че докато всички българи не си променим мисленето нещата ще си бъдат винаги такива. :?

  4. #34

    Подразбиране

    Точно тази е причината,поради която се махнах от България и никога няма да се върна да живея там

  5. #35

    Подразбиране

    Наистина е много тъжно че много млади хора напускат страната, моите деца също не са очаровани от идеята да прекарат живота си в България, макар че се опитвам да им обясня че по хубаво от родината няма ,мися че поне досега не съм успяла да ги убедя, те са вече големи и виждат какво става.

  6. #36

    Подразбиране

    Ами аз живях година и половина в Германия, преди това бях в Англия през 1998, все насам-натам и ни тук, ни там. Чужд сред чуждите, и постепенно - чужд и сред своите. Накрая ми омръзна и се върнах Положението тук не е идеално, но не е и толкова зле колкото беше преди пет-шест години. За мен лично си струва да се бори човек и да търпи понякога, макар че от време на време ми кипва и пак си казвам че ще замина. Но в момента в който отида там, отново и отново разбирам че ако зависи от мен, искам да си живея в България.

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Много е тъжно, когато искаш да работиш това което обичаш и това от което разбираш. Но явно нещо не се получава защото като усетят че много разбираш винаги намират начин да ти скроят шапката- при нас всеки се е научил че може да лапа колкото си ще, така беше поне на времето. Съкратиха ми щата защото усетих далаверите - пък на шефа не му се делеше.............както и да е като бъркаш в кацата за мед пчелите рано или късно ще те нажилят.
    Същият е случая и със магазините за гоблени- в повечето ме познават ..........и като попиташ за работа все няма- а пък продавачките се сменят, защо ли
    Това е тъжната истина за нашата държава - всеки работи това което не му е за работа ........е как тогава искаме да стигнем до някъде

  9. #39

    Подразбиране

    Ами то затова сме на това дередже И накрая се чуди народът български на кого да се сърди и кой да го оправи :?

  10. #40

    Подразбиране

    Това е пълната истина, все искаме някай да ни оправи, но сами сме си виновни, но най-лошото е че не си го признаваме и все търсим вина у другите!

  11. #41

    Подразбиране СТАРИ КОНЦИ

    ПРЕДИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ СИ КУПИХ КАЗАНЛЪШКИ ГОБЛЕН,КАТО ЗАПОЧНАХ ДА ШИЯ КОНЦИТЕ СЕ КЪСАХА.
    katya ivanova

  12. #42

    Подразбиране

    Да ви кажа честно, аз си купувам готови комплектовки гоблени, но не от определени фирми,а от едно квартално магазинче. Страшно съм доволна, защото всичко е пипнато с мерак, просто и самата жена е запалена гобленарка. И схемите са добри и конци остават, а пък избора на рамки е доста голям. Само веднъж си купих гоблен от друго място и сгреших сериозно. Първо схемата е незнеам кое поред копие и не се чете добре и второ един от основните конци няма да ми стигне. Страшно съм разочарована и от една година се хващам да шия този гоблен, след което се изнервям и пак го захвърлям. Лошото качество на схемите направо ми убива желанието и вместо да се радвам, че шия направо се мъча

  13. #43

    Подразбиране lishi sxemy

    ТЪКМО СЕ НАУЧИХ ДА ШИЯ ГОБЛЕН И СИ КУПИХ ЕДНА ЗОДИЯ ОТ фИРМА "БОГИ".
    ГОБЛЕНА СЕ ОКАЗА ПЪЛЕН БОКЛУК!
    1. ЛОШО СНИМАНА СХЕМА НА САМИЯ ГОБЛЕН
    2. БЕЗОБРАЗНО ОКМПЛЕКТОВАНЕ НА КОНЦИТЕ
    3. ЛЕГЕНДАТА ЗА ЦВЕТОВЕТЕ МИ ТРЯБВАШЕ ПОЧТИ ЕДНА ВЕЧЕР (2-3) ЧАСА , ЗА ДА РАЗБЕРА КОЙ СИМВОЛ НА КОЙ ЦВЯТ ОТГОВАРЯ.


    НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЩЕ ДОВЪРША ТОЗИ ГОБЛЕН . ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НЯМАХ И ЖЕЛАНИЕ ДА ШИЯ, НО СКОРО ПАК ОТИДОХ В ЛЮБИМОТО МИ МАГАЗИНЧЕ, КЪДЕТО ПРОДАВАЧКАТА Е СТРАХОТНА И РАЗБАРХ, ЧЕ ЛЮБОВТА МИ КЪМ ТОЗИ ВИД ИЗКУСТВО НЕ СЕ ИЗПАРИЛА С ЛОШОТО КАЧЕСТВО НА ЕДНА ФИРМА. ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ, ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА СИ КУПЯ ОТ КОМПЛЕКТОВАНИТЕ ГОБЛЕНИ НА ФИРМА "БОГИ" . ТЕСА УЖАСНО ЛОШО КАЧЕСТВО.

    А МОЕТО ЛЮБИМО МАГАЗИНЧЕ СЕ НАМИРА В

  14. #44

    Подразбиране

    tova BOGİ firma li e za parvi pat 4uvam :?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Skoro zapo4nax da 6iq Getsimanskata gradina na Viler i poznaite sxemata e v bezobrazno sastoqnie.otidox vav firmata ot kadeto sam q kupila , no za sajalenie tam mi pokazaxa sa6ata.Mnogo molia ako niakoi moje da mi pomogne!Ako q ima da mi q izprati

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •