Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    здравейте аз съм отскоро при вас знае ли някой къде могат да се намерят гоблени на кинкейд бъдете здрави

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте на всички казвам се Пепа и съм от Бургас Възхитена съм от всички ви тук и най вече от професионализма ви бих искала да се присъединя към вас

  3. #18

    Подразбиране

    Пепи, добре дошла при нас, тук е много приятно и съм сигурна, че ще намериш много нови приятели, но в това ще се обедиш сама

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Казвам се Светла и живея в Плевен. Много ми харесвате всички и вашите съвети. Шия от доста време и бих искала да се присъединя към вас

  5. #20

    Подразбиране

    Добре дошла и дано намериш много приятели тук!

  6. #21

    Подразбиране

    Добре дошла, Пепи! Увеличаваме бургаската група

  7. #22

    Post

    Здравейте на всички.
    Аз съм от скоро при вас и реших да се представя, казвам се Сабина и съм от София.Аз съм начинеаща във форумите.Разгледах вашия форум и съм възхитена от всички ви.

  8. #23

    Подразбиране

    Добре до6ла сред нас!!!!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ПРИЯТНИ МИГОВЕ ВЬВ ФОРУМА МНОГО ИНТЕРЕСНИ НЕ6ТА КОИТО ДА НИ ПОКАЖЖЕ6!!!!!!!!

  9. #24

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте на всички!
    Не съм майстор, дори не съм начинаеща, признавам си, че едва съшивам копчета Истината е, че работя като трудотерапевт в дом за възрастни хора и търся интересни идеи за работа с тях. Надявам се да намеря информация за пачуърк, апликации, декорации с различни материали и какво ли още не. Поздравявам ви за красотата, която творите и за ведрия дух, който лъха от сайта. Засега само ще вземам идеи, обещавам, ако сътворим нещо, да връщам! Благодаря ви!:

  10. #25

    Подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!

    МАЛКО ТРУДНО СЕ ОПРАВЯМ С ФОРУМИТЕ, НО СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ СЪЗДАВАМ ЗАТРУДНЕНИЯ. ХОБИТО МИ ДА ШИЯ ГОБЛЕНИ СЕ ПРЕВЪРНА В СТРАСТ И ВЧЕ Е МАЙ ТРУДНО КОНТРОЛИРУЕМА. НАДЯВАМ КСЕ ДА СМЕ СИ В ПОМОЩ В СТРАСТТА СИ.

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте всички ! Казвам се Калина, на 25 години, от София. Имам регистрация във форума от няколко месеца, но досега не се осмелявах да напиша нещо. Само четях вашите коментари и черпех опит и много полезни съвети, за което съм ви особено благодарна . Сега реших вече да се представя, за да мога да участвам в дискусиите и да комуникирам с вас Занимавам се с гоблени, още от ученическите ми години, вече съм ушила около 10 и мога да кажа, че имам скромен опит Ще се радвам ако мога да бъда полезна с нещо на участниците в този форум Лека вечер и до нови срещи

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •