Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 65
  1. #31

    Подразбиране

    Водолейче, тортата е много, много красива! Браво!
    А с какъв крем я направи?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #32

    Подразбиране

    Водолейче, а какви са онези лъскавите неща, бонбонки ли са?

  3. #33

    Подразбиране

    Поздрав за зайчето!

    Аз имам известни лични предпочитания към Сливен, сега и ти потвърждаваш че впечатленията ми не са погрешни.

    Продължавай да твориш красиви и вкусни неща!

  4. #34

    Подразбиране

    За съжаление в нашата градина не дават да се носи дори и купена торта.Трябва да е нещо пакетирано.Всичко друго го връщат.И мен също вного ме е яд.

    И мен ме е яд, в града има една сладкарница-нещо като монопол и само от нея трябва да са тортите, които може да се носят в градината, дори те с техен транспорт ги доставят, затова разрешават, те поемат отговорност за чистотата на продукцията си. Не е лошо, ама и моите торти не са по-лоши от техните, нито по-мръсни.Ще я сложа в кутия като тях също...Яйцата ще си ги купя от една борса, където са гарантирани-за тирамису ги продават. Да, ама не.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #35

    Подразбиране

    Така и не разбрах дали тортата е била вкусна. Ей тези лели ме ядосаха днес. Първо, че от 5-те снимки дето цъкнали една не е станала, щото явно фотографката си е сложила пръста та нищо не се вижда. И второ можеха да кажат дали е била хубава тортата или не, а те дума не казали.
    Бамби, кремът го правих от течна сметана, като половината я разбих с миксера, а другата половина я загрях на котлона и добавих 4 шоколада. После смесих разбитата сметана с шоколадовата смес и стана едно шоколадово кремче. А вътре бях разрязала блатовете и ги намазах със заквасена сметана разбъркана с пудра захар и какао.
    alys, това са желирани бонбони. Мекички са и лесно се режат, та ги сложих на папионката уж за по-шаренко.

  6. #36

    Подразбиране

    А, ами трябва да е била вкусна, като прочетох какви сладички неща си използвала! Нищо, че лилите не са казали нищо - важното е децата да са доволни! Не им се ядосвай! А твоето дете какво каза за тортата?

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    А твоето дете какво каза за тортата?
    А, то моето още не ще да говори, инати се нещо Като го питах хубава ли беше тортата и вика аха. Ама аз ако го бях питала дали е била лоша пак аха щеше да каже.

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от darri
    За съжаление в нашата градина не дават да се носи дори и купена торта.Трябва да е нещо пакетирано.Всичко друго го връщат.И мен също вного ме е яд.

    И мен ме е яд, в града има една сладкарница-нещо като монопол и само от нея трябва да са тортите, които може да се носят в градината, дори те с техен транспорт ги доставят, затова разрешават, те поемат отговорност за чистотата на продукцията си. Не е лошо, ама и моите торти не са по-лоши от техните, нито по-мръсни.Ще я сложа в кутия като тях също...Яйцата ще си ги купя от една борса, където са гарантирани-за тирамису ги продават. Да, ама не.
    Това не съм го писала аз и ми е много чудно как се появи като мое мнение имам предвид за сладкарницата :? Що за чудо е това
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Джема, когато на 19 пуснах мнението си след това винаги влизам във форума да го видя и то си беше съвсем нормално имам предвид, че аз писах само първия абзац от текса.Вчера влязох да разгледам темата и тогава видях този текст.Прегледах назад и не видях някой друг да е писал нещо подобно и затова ме озадачи така А и цитата нали излиза маркиран в по-тъмно поле?
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от darri
    И мен ме е яд, в града има една сладкарница-нещо като монопол и само от нея трябва да са тортите, които може да се носят в градината, дори те с техен транспорт ги доставят, затова разрешават, те поемат отговорност за чистотата на продукцията си. Не е лошо, ама и моите торти не са по-лоши от техните, нито по-мръсни.Ще я сложа в кутия като тях също...Яйцата ще си ги купя от една борса, където са гарантирани-за тирамису ги продават. Да, ама не.

    Имаме си духче май. Искам да отбележа, че нямам особено многто работа, докато съм на работа. И в кулинария, особено за детските торти мненията ги следях с особен интерес, изяждайки се от мъка, :twisted: че не мога да постна снимки на моите единствени 4 торти, правени за рожденните дни на децата, които определено со доста детски.
    Да не се отплесвам. На Дари поста ми направи впечатление, защото се учудих как могат да не приемат дори купена торта. И този втория абзац определено го нямаше.

  13. #43

    Подразбиране

    Не знам какво става , но определено не ми харесва и на фона на всичко останало, което се случи в този форум.....pep-4o, благодаря за подкрепата
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  14. #44

    Подразбиране

    Ами незнам какво става. А и тук е момена да кажа, че нямам нищо общо с това (понеже нали съм модератор) :?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето снимки от снимките с торти по рожденни дни на моите деца, които аз съм правила. Поради което качеството е недобро (меко казано)
    Блатовете на всички са пандишпанени, украсите са сметанови, само Мики-мауса е с шоколад (тази идея я "краднах" от една сладкарница, но след толкова години признанието губи давност :? :?

    Торта Мики Маус





    Торта заек по шаблон





    Торта с каруца и животинки (тези играчки се продаваха готови в една сладкарница и срещу дребна сума можеше да си купи човек всякакъв вид животинчета )



    Торта-заек


Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •