Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 65

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ето и Торта-топката


  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, да ви покажа и моята прясна торта. На вкус стана страхотна, но се издъних с украсата. Кутията с готовите украси, падна и всичко стана на сол, та трябваше да правя нови, а нямах толкова време.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Мноооооооого сладка торта за много сладко момиченце!
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  4. #4

    Подразбиране

    Мишел, много са хубави и двете! Да ти е живо и здраво слънчицето

  5. #5

    Подразбиране

    мисля ,че си се справила ...тортата е прекрасна ...

  6. #6

    Подразбиране

    Michel, много весела торта - въобще не личи, че си имала проблеми с украсата!
    Щастието,това е резултатът от усилието да направим другите щастливи!

  7. #7

    Подразбиране

    Браво michel
    Много весела и интересна торта,а за госпожицата до нея нямам думи-истинска кукла...

  8. #8

    Подразбиране

    Ееееееее, много ви благодаря! Истината е че идеята ми беше друга, а и цветовете, трябваше да са по-различни. Добре ч все пак имах някакво време та позамазах положението!

  9. #9

    Подразбиране

    Ефекта уау! Много сладурска торта, а рожденичката е още по-сладка. Да е жива и здрава. Ще кажеш ли продуктите за глазурата, че утре трябва да правя торта за кръстник и се чудя каква да е глазурата и украсата.

  10. #10

    Подразбиране

    Утре малката ми дъщеря става на 4 годинки.Ето какво направих с много любов:


    Съжалявам за лошото качество на снимките...Въпреки това съм страшно доволна, че мога да споделя радостта от направеното с вас ,момичета
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  11. #11

    Подразбиране

    Ванче,ти си направо за сладкарския бизнес.Страшна торта си измайсторила.Ако не те затруднявам би ли споделила как я подреди така добре около куклата?
    Да ти е жива и здрава рожденничката,много да е палава и усмихната и да изпълва живота ви с щестие!

  12. #12

    Подразбиране

    Браво, чудесна торта. Да ти е жива и здрава рожденичката ! Много, много да те радва.

  13. #13

    Подразбиране

    Много се радвам, че ви е харесала тортата и благодаря за пожеланията.
    Скарлет, тортата е направена от готови рула и сладкарска сметана.Сложих един найлонов плик в купата, наредих парчетата руло, изсипах разбитата сметана-смесена предварително с 2 пак.желатин 2 нарязани банана и 100 гнатрошени фъстъци-и наредих останалите рула .Отгоре покриваш с още един найлонов плик и хоп-в хладилника.Чак на другия ден я украсявах.Ето как изглежда отвътре:

    Колкото до куклата-махаш краката и я закрепваш върху тортата.Другото е фантазия. :wink:
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  14. #14

    Подразбиране

    Ванче,благодаря за изчерпателния отговор.Като гледам датите в подписа ти разбирам,че и твоите юначаги са набори на моите,само,че аз не успях да ги нашаря ами съм с двама мъжаги.... Но и моите деца са 97 и 02 набор.

  15. #15

    Подразбиране

    Скарлет, и аз не можах да ги нашаря -имам 2 щерки :Мартина на 9 и Кристиана вече на 4.Сигурно съм те заблудила със съкратените имена хихи.Сори
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •