Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 65 от 65
  1. #61

    Подразбиране

    Скарлет, видях тортата за рожденния ден на сина ти и те моля да ми обясниш как се правят тези фигурки.Чета из руските форуми ....ама нещо не "вдявам".Знам, че се меси тесто, ама от какво освен от пудра захар Помоооооооощ
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  2. #62

    Подразбиране

    Ванче, страхотна е тортата - справила си се чудесно! А и изглежда много вкусно! Браво!

    Подозирам, че радостта е била много голяма! Целувки на рожеденничката
    Щастието,това е резултатът от усилието да направим другите щастливи!

  3. #63

    Подразбиране

    Благодаря ти Наталинка!Само да можехте да и видите очичките...Направо беше занемяла :wink:
    А с това искам да ви почерпя за нейно здраве
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vancheto
    Скарлет, видях тортата за рожденния ден на сина ти и те моля да ми обясниш как се правят тези фигурки.Чета из руските форуми ....ама нещо не "вдявам".Знам, че се меси тесто, ама от какво освен от пудра захар Помоооооооощ
    Ванче,има много начини за правене на фигурки.Повечето от фигурките за тортата съм ги правила от желатин,затоплет с вода леко на котлона,колкото да се разтопи,добавям пудра захар и 2-3 капки лимонов сок.Омесва се тесто,което разделих на равни части и всяка една оцветих с боя за яйца.Тестото задължително трябва да е в найлонов плик,защото много бързо съхне.Взима се само топче,което в момента се обработва.
    Само розовите рибки ги направих от бонбони Маршмелоу,по рецепта на Джема.Разтопяват се на микровеле и пак мисля се слагаше пудра захар.

    За самите форми на фигурките много ми помогна един руски сайт,в който някой си беше направил труда да обясни точка по точка,нагледно с картинки,как от едно топче можеш да си направиш различни фигури.

  5. #65

    Подразбиране

    Реклама:
    Много ти благодаря Скарлет за изчерпателния отговор Дали няма да прекаля, ако попитам, какво представляват тези бонбони Или някаква снимка Ще ви бъда много благодарна, защото постоянно чета за тях, а тук не са чували за такова чудо.
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •