Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Списания на руски

    На кое списание на руски или на коя фирма производител принадлежи "Шедеврьi мировой живописи"?
    Благодаря!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Тони, за гоблен или за картина става на въпрос, за този шедьовър?

  3. #3

    Подразбиране

    Нинка,не е точно един гоблен.Това са поредица на световната живопис от различни художници,с идеално прогодени схеми за ушиване.Например,снощи намерих "Дамата с хермелина",която изглежда все едно е оригиналната картина на Леонардо.Даже тази на "Мегат"направо бледнее пред руската разработка.Благодаря ти за вниманието!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Тони, аз ти благодаря за отговора и се срамувам, но ти ме извини!
    Ако попадна на нещо, ще сигнализирам

  5. #5

    Подразбиране

    Успях дс намеря и "Кръглата мадона" на Рафаело. Убеждавам се,че тези руски схеми са просто невероятни.Дано успея да събера добра колекция,за да мога да я споделя.Естествено,тези които харесват старите майстори ще са най-доволни.
    Нинка,не се засягай,моля те. Да знаеш само как ме сърбят ръцете за шиене,ама не мога да шия няколко гоблена наведнъж.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

    Подразбиране

    Много ще се радвам да споделиш с нас тези красоти,защото аз съм от тези които харесват старите майстори.А на моменти искам да съм многоръка. Дамата с хермелина я имам от списание,ама нещо се поразминава с оригинала.

  7. #7

    Подразбиране

    Това успях да събера засега.Напоследък даже и в руските сайтове се изгуби списаниети "Вьiшитьiе картиньi".А това е доста солиден източник за колекция на картини на велики майстори.
    Редактирано от tdm13 : 18.12.2009 в 23:28.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #8

    Подразбиране

    Който не знаел питал,та да попитам,разработките на списанието ли са.

  9. #9

    Подразбиране

    Мисля,че на издателството на списанието,но не съм сигурна..Схемите са много добри.Специално на "Дамата с хермелина" още не мога да й се нарадвам.Наистина схемите са дяволски добри.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #10

    Подразбиране

    А дали ще бъде нахално да те помоля за нея,а и за другите които имаш на това списание

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря,ама не ми позволява да ги сваля.Да знаеш случайно как става?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Тук сложих първото списание, но е 40 мегабайта.Файла е голям.

    http://dump.ru/file/1517426

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •