Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Wink Има ли всеки гоблен определено място в дома?

    В този форум има много красота и стил. И всеки има свой собствен вкус. Как мислите, има ли си даден гоблен определено място в дома ни? Със сигурност няма да сложим натюрморт в спалнята, а сезоните на Муха в кухнята... Вие как мислите? Кое подхожда за коридора, за дневния тракт и т.н.?

  2. #2

    Подразбиране

    Много е относително.И невъзможно да ги класифицираш ето този е за спалня,този за коридор! В никакъв случай.Аз смятам,че водещ е интериора.Не върви да сложиш някакъв класически гоблен в помещение обзаведено със тръбна мебел и стъкло по скоро за там е нещо модернистично ,но ако за мен е така,на някой пък точно това би му харесало...И даден гоблен,ако закачен в моя хол стои не на място,то в хола на съседката например би стоял фантастично.Единствено можем да се съобразяваме с обстановката и обзавеждането и дотам,а да тръгнем да да ги кръщаваме:гоблени за спалня,гоблени за коридор и т.н. е несериозно.

  3. #3

    Подразбиране

    Подкрепям мнението на Ата.Но освен вътрешния дизайн на жилището,трябва да се вземе предвид и самата големина на стаите.Някак си не върви в огромен хол да се закачат миниатюри с или без паспарту или пък на малка стая да се закачи нещо голямо.Така мисля аз.Може да има и други по-интересни гледни точки.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране !

    според мен само тематиката на гоблена може да се съобразява според стаята...
    например за кухнята няма да върви(но само според мен) тежък класически гоблен или за хола натюрморт с кухненски съдове или къпещи се хора...
    но все пак всичко си е въпрос на личен избор и вкус

  5. #5

    Подразбиране

    Присъединявам се към предишните мнения Но не мислите ли че и рамката има също значение за интериора Там където нося за рамкиране винаги ми предлагат поне 10 рамки съобразени със самия гоблен и после ме питат в какви цветове е и как е обзаведена стаята където ще бъде закачен

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Докато разчиствам стари мнения попаднах на подобна тема

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=303


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •