Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

    Подразбиране привет от Варна

    Здравейте!
    Казвам се Александрина,на 39г.,от Варна.Най-голямата ми страст е отглеждането на цветя,и след нея,шиенето на гоблени.Не съм кой знае какъв майстор,имам ушити едва 6 гоблена(първия въобще не е за показване),сега шия седмия си.Попаднах случайно сред вас,търсейки една схема(това,предполагам ,е за друга тема).Ще се радвам да ме приемете в отбора

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей!
    Добре дошла!

  4. #4

    Подразбиране

    Много сте мили,благодаря!Може ли да ме насочите къде да пусна въпрос за търсена от мен схема

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей!
    Радвам се,че варненската група се увеличава. Ако имаш желание, ела на нашите срещи,които правим през неделя. Освен зареждащи с много емоции, доста нови неща се научаваме.
    А схеми можеш да потърсиш в темата "Безплатни схеми" в "Заявки за м. февруари".
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    и добре дошла,
    тук е много забавно и ще намериш много нови приятели, както и ще се нагледаш на много красиви гоблени и ще ти се прииска да имаш време да ушиеш всичко, желая ти приятни мигове прекарани с нас .

  7. #7

    Подразбиране

    и от мен
    Както Ния ти е казала Варненки се събираме на две седмици,заповядай на нашите срещи.

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей и от мен. Надявам се че ще ти е приятно тук.

  9. #9

    Подразбиране

    и Добре дошла! Надявам се тук да ти хареса и да ушиеш не 7 , а 70 гоблена!

  10. #10

    Подразбиране

    Здравей и добре дошла Бързо увеличаване на колекцията

  11. #11

    Подразбиране

    Ей,страшно сте гостоприемни
    При първа възможност,с удоволствие ще се възползвам от поканата на варненки!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен!
    Ще се радвам ако се присъединиш към срещите на нашето голямо Варненско семейство.Следващата е на 15.02 от 14.00часа в кафене ''Рандеву'',заповядай,ако имаш време да се запознаем в действителност.За повече информация,можеш да разгледаш в темата ''Приятели,празници и събития'',под темата за срещите във Варна.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравей ,Александрина ,добре дошла сред нас .И моята страст също са гоблените и цветята но в обратен ред


  14. #14

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Post

    Реклама:
    Здравей миличкаДобре дошла!Тук е много хубаво,а ще намериш и много приятели

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •