Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 45
  1. #31

    Подразбиране красота

    и още разгледаите уникални са
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране красота

    имам още много снимки от скалите ,но за сега толкова, дано ви събудих любопитството
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Thumbs up

    Страхотно е, че станахме на първо място Урааа!
    Сега остава да си запазим 1-вата позиция Така, че който не е гласувал - да гласува с пълна сила
    Борбата ще е голяма ...
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  4. #34

    Подразбиране

    Поддържаме 1-во място гласувах от името на брат ми

  5. #35

    Подразбиране

    Велики са !Заслужават да бъдат първи

  6. #36

    Подразбиране

    Два гласа и от мен!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Надявам се не се сърдите, но ще побутна малко темата напред .... нека тези който не са гласували да го направят
    Държим първото място, дано да е така до края и да се класираме
    Седнете на компютъра, сложете едно и и гласувайте
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  9. #39

    Подразбиране

    Гласувах вече за Белоградчишките скали, но имам питане. Имаме право да гласуваме за още 6 обекта, но от различни групи ли трябва да бъдат напр ние сме в група Д, ако избера обект от тази група за второ чудо на света анулира ли се първият ми избор. Нямам много време да изчета правилата, пък и с английския сме още на Вие.Моля англоговорящите да ми помогнат!

  10. #40

    Подразбиране

    Здравей, не е грешно да избереш обект от нашата група, но така става по-опасно за Белоградчишките скали, защото така може да се качи някой на нашето местенце, а ние не искаме това да стане. Аз например като гласувах, гласувах за чудеса от другите групи и то за тези който са многооо назад в класирането, така няма опасност да издигна някой в нашата група ммм дано съм помогнала а и щом си гласува вече неможеш да промениш вота си.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  11. #41

    Unhappy

    Гласувайте, защото пак ни изпревариха
    побуут
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  12. #42

    Подразбиране

    И аз гласувах наистина заслужават място в световните чудеса

  13. #43

    Подразбиране

    Аз си мисля че гласувах,но защо не ми показва на кое място сме.А и колко пъти можеме да гласуваме.Аз преди това също съм гласувала или така си мисля,но не виждам къде сме.Или нещо не мога да разбера.Нека някой да обясни по -подробно.Спор няма,че трябва да сме на първо място.

  14. #44

    Wink

    Еееее, ако това не накара човек да гласува
    Направо се просълзих от това което видях - това е България - красота

    Вижте тук: http://dreamnature.hit.bg/
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Силно се опасявам, че такава голяма популярност ще доведе до унищожаването на тази невероятна красота. Дано да бъркам

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •