Показване на 1 до 15 от 62

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    олеле,ти си направо герой,моите излизат доста кривички и не бих могла да се справя сама с опъването и рамкирането

  2. #2

    Подразбиране

    И аз бях изумена като видях да носят и най-вече оставиха за рамка "Тайната вечеря" неизпрана и неогладена, но ....хора разни.Само като си помислих колко време се бродира и при най-голямо старание се замърсява...Вече нищо не може да ме учуди
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    За неизпрани не бях чувала,но за негладени Да.Беше преди десетина години и една позната твърдеше ,че не се гладят.Казала й го "голяма гобленарка" не й повярвах естествено.Като започнат да се правят изказвания просто изтрещявам от отегчение
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #4

    Подразбиране

    Някои имат презумпцията, че ще им се разлеят цветовете и за това не перат гоблените си. При мъжът ми много рядко носят неизпрани, но неизгладени по- честичко. И те със съдружникът му ги гладят, за да могат после да се изправят при опъването. Разни хора, разни идеали.

  5. #5

    Подразбиране

    За съжаление и аз видях такива "гоблени",миналата година като си носих подаръка за моето другарче от играта да го рамкират.Даже ме беше срам да го коментирам,но на жената която беше донесла гоблените хич не и пукаше,да ви кажа честно гобленчетата и приличаха на парцалчета.

  6. #6

    Подразбиране г

    Моя позната, която шие с/у заплащане, след изпиране не ги глади, а ги суши изпънати в/у дъска, поставяйки под гоблена хавлия. Тя смята, че не бива да се глади, за да е по- пухкав.
    КЕЛЕБЕК

  7. #7

    Подразбиране

    За неизгладен и неизпран незнам,но да ви кажа аз какъв видях.Ами просто част от фона не беше ушит,но женицата си го рамкирала.То от далеко неличало.Ето на това вече му викам евала за глупостта


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •