Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 103
  1. #16

    Подразбиране

    Аз се включвам в темата,но от сега казвам ,че няма да мога да дойда.Не че не искам.Доколкото знам пътя с автобус до там е близо два дни.Така че за 4 дена май само път ще е.

  2. #17

    Подразбиране

    Даааа, сега видях къде се намира Хамбург , в най-дале4ния от нас край на Германия
    Идеята за пътуване със самолет ми харесва и ако е такава съм почти на 90% че ще се включа, докато с автобус ми се струва доста уморително, за сметка на това цената ще е на половина и ще могат да се видят доста забележителности. А иначе си мисля че агенциите няма да имат против да изготвят специален маршрут по ''наше'' желание, стига да се събере група.

  3. #18

    Подразбиране

    Давай,Скорпионче!Аз предпочитамс автобус,искам да посетя една позната -галеристка във Виена.Можем да помислим и за изложение на гоблените ни във Виена,така,че предпочитам автобуса,независимо колко ще е по време пътуването.Какво пречи да останем и седмица,вместо на бегом да разглеждаме забележителностите.
    подкрепям те напълно.С вас съм,но не мога от тук с нищо да помогна за органицацията.Дори и 1000лв да е,все пак това е шанса ни да отидем до Вилер-шанса на живота ни.

  4. #19

    Подразбиране

    Момичета, нищо, че е далеч-екскурзията ще е стандартна и ще разгледаме Виена, Любляна и т.н.-където минаваме. Освен това , ако наистина ни посрещне тази галеристка ще е велико-ще оставим по една творба за няколко дена, докато се върнем и ще направи жената изложба-представяте ли си колко туристи могат да видят прелестите ни за тези дни?-заслужава си да се подрусаме малко, освен това ще си приказваме неспирно и изобщо няма да усетим!
    http://www.buxtehude.de/
    това е линк към градчето

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране =

    Така се прави!!!!!!!!! Въпреки всичко си мисля, че автобуса е най-добрия вариант!По-назад в темата описах евентуалния маршрут, защото рових туроператорите-по-специално Бохемия " и "2мко"/там гугъл ми даде повече оферти-не е реклама/. Сега е важно да знаем повече за фирмата-офис, да направим връзката, а Санита да огледа нещата във Виена и да организира с жената изложбата!

  7. #22

    Подразбиране

    Само да кажа, че нискотарифните самолетни компании имат евтини билети, но са ограничени като бройка, и в момента в който се купят примерно 10-ната евтини билета, цените започват прогресивно да се покачват и така мисля че няма вариант да се пътува от всички евтино, да не говорим че са обикновено в много късни или много ранни часове, което ще създаде проблем с по-нататъшното придвижване, все пак до Букстехуде няма директен чартър! Другото което е, че цените на останалия транспорт не са никак ниски и всеки превоз от една точка до друга си е скъпичък, дори и с намаленията, и в един момент се оказва че цената на самолетния билет е най-малкия разход!

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Мисля си нещо от доста време и се надявам да доразвиете тези мои "щения" Поради факта, че в този форум сме както би казала баба ми "башка луди" реших, че както и да напиша този си пост, Вие ще ме разберете напълно и от сърце, затова:
    КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЕКСКУРЗИЯ В САМОТО СЪРЦЕ НА ГОБЛЕНИТЕ-ФИРМА "ВИЛЕР"!
    До тук писах весело и закачливо, но намерението ми да Ви накарам да се замислите е сериозно! Искате ли да попитаме някой туроператор дали би ни организирал нещо за 3-4 дена, така, както се организира екскурзия. Мисля си,че бихме могли да се съберем достатъчно, ако започнем отсега-примерно за края на август или нещо такова......
    Я, моля започнете с идеите и ще развиваме в движение.................
    Аз мога да намеря оферта. Мисля, че всеки , който може да намери ще ни запознае с нея и да изберем. Не ми идва наум как ще се организирам финансово, но що е време все е за мислене! Иначе - идеята е страхотна!

  9. #24

    Подразбиране

    Лелеееееееееее ама то отдавна се дискутирала темата. Аз току що прочетох и се метнах. Виждам, че нещата са задвижени с голяма скорост и няма да се меся.

  10. #25

    Подразбиране ..

    Напротив-това не е месене, а всички заедно ще правим усилия-в края на краищата резултата си е за нас-ако имаш нещо предвид-давай
    рови и питай!

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Момичета,моля за вашето извинение!
    Аз се оттеглям!
    Няма да дразня повече след като събуждам нечия завист!Тези,които се свързаха с мен по скайпа и изразиха мнението си,че пълня форума с "простите си рецепти и глупавите си идеи за теми" се надявам да се успокоят ,защото се опитвам да угодя винаги и с каквото мога!Чувствам се много обидена от нападките за лични облаги от екскурзията и други подобни глупости!За това взех своето решение.Няма да ви преча на пътя на "славата".Жал ми е само за хората,които ще го отнесат заедно с мен като ме защитават.Отказвам се от екскурзията поне за сега!И последно, пиша в темата да успокоят неспокойните души!Аз съм толерантен човек и няма да ви предам въпреки ,че вие ми забивате нож в гърба!(знаете си кои сте)
    За всички Вас,които днес ме обсипахте с куп обиди, съм готова да простя и отново да подам ръка

  13. #28

    Подразбиране

    Не може да бъде! Има ли такива между нас? Нямам думи и се надявам да осъществим чудесната си идея! Който не иска да ходи-да си седи тук и да не се меси, нито да обижда по-живите! Относно идеите-тази "глупава идея" е МОЯ и моля Фантазия, продължавай да я осъществяваш, защото си намерила начин .! Не падай ниско под зложелателите си, после ще им пуснеш снимки за спомен от чудното пътешествие!
    Знаеш, че човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му, а пък когато ги осъществи сечувства истински жив !

  14. #29

    Подразбиране

    [QUOTE=fantaziq;253763]Момичета,моля за вашето извинение!
    Аз се оттеглям!
    Няма да дразня повече след като събуждам нечия завист!Тези,които се свързаха с мен по скайпа и изразиха мнението си,че пълня форума с "простите си рецепти и глупавите си идеи за теми" се надявам да се успокоят ,защото се опитвам да угодя винаги и с каквото мога!Чувствам се много обидена от нападките за лични облаги от екскурзията и други подобни глупости!За това взех своето решение.Няма да ви преча на пътя на "славата".Жал ми е само за хората,които ще го отнесат заедно с мен като ме защитават.Отказвам се от екскурзията поне за сега!И последно, пиша в темата да успокоят неспокойните души!Аз съм толерантен човек и няма да ви предам въпреки ,че вие ми забивате нож в гърба!(знаете си кои сте)
    За всички Вас,които днес ме обсипахте с куп обиди, съм готова да простя и отново да подам ръка[/QU
    Разни хора, разни идеали...........различни характери. Не се връзвай! Преди месец бях толкова обидена.... НО КАКТО КАЗАЛА ВАСИЛИСА - УМНИЦА "УТРОТО Е ПО- МЪДРО ОТ ВЕЧЕРТА. "И ИВАНУШКА - ГЛУПАКА И СЕ ВРЪЗВАЛ ВСЕКИ ПЪТ В СТАРИТЕ РУСКИ ПРИКАЗКИ. ШЕГУВАМ СЕ.Психиката ни е такава. Живеем трудно и все търсим какъв му е келепира на този, дето върши работата. Друг се изживява като малко Боже....... ами различни сме. Гледай напред! Тук е мястото да обменим идеи, схеми и т. н. .......обмяната на емоции се явява екстра в това начинание. Пък и трябва да изслушваме инакомислещите. Ако нещо е поело напред - ще се случи. СПОКОЙНОООООООООО! Изпусни въздуха и виж колко ни е добре тук. Виж колко съм мъдра, когато става дума за друг!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,момичета.Аз съм в графата ,на не пишещите,но с интерес Ви следя.
    Скорпион,приветствам идеята ти.Благодаря,за чудесното предложение.
    С голямо желание ще се включа.

    Фантазия,не обръщай внимание на всичко.Твоите постове винаги са интересни.
    Лек и приятен ден на всички.

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •