Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 103
  1. #31

    Подразбиране

    мОМИЧЕТА, ПОЛУЧИХ ПИСМО С ИМЕНАТА НА Г-ЖАТА, КОЯТО Е УПРАВИТЕЛ НА "ВИЛЕР"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ДА ПОМОЛЯ ЛИ ЕДНА МОЯ ПРИЯТЕЛКА, КОЯТО Е ПРЕВОДАЧ ОТ И НА НЕМСКИ ДА Я ПОПИТА ЗА РАЗНИ ПОДРОБНОСТИ, КОИТО БИХА НИ БИЛИ ПОЛЕЗНИ?

  2. #32

    Подразбиране отговор

    за отличната идея , аз бих се включила с удоволствие, но трябва да зная предварително и то поне месец - датите и страните за посещение ,може би ще се включа има доста условия

  3. #33

    Подразбиране

    Като прочетох и се изумих!Та това е изключителен шанс да посетим МЕКАТА на гоблените!Гобленарите трябва да стоят далеч от разните там нападки и да стоят по-високо от тях. Няма място за обиди.За идеята-та тя е ...не знам какво да кажа ,изумителна.Похвално е за хората ,които са видели бъдещо развитие от едно писмо и да го споделят с нас.Какво трябва да чакаме.Да се организираме и ..хайде на екскурзия.!Който дойде-дойде,който не дойде -да гледа!

  4. #34

    Подразбиране

    А аз съм за екскурзията!

  5. #35

    Подразбиране

    С удоволствие бих се включила, но много ме притеснява дългото пътуване с автобус - това лято пътувах 20 часа с автобус до Турция и това се отрази много зле на здравословното ми състояние...... Предпочитам да е със самолет, поне на връщане....

    И е добре да се обърнем към някаква фирма с опит в организирането на екскурзии... Да си имаме и екскурзовод, който да ни ориентира в забележителностите... все пак като пътуваме толква път и даваме пари, да видим и разни исторически забележителности.....

  6. #36

    Подразбиране

    Това е целта-не само да отидем до там, а и да видим всичко по пътя. Мисля, че туроператорите ще предложат нещо + всичко допълнително-гид, застраховки и т.н. Въпреки огорченията от страна на писалите на Фантазия, аз се надявам тя да продължи да контактува с фирмата, към която се е обърнала . Днес писах и на 2-те по-големи бг фирми- Бохемия и 2МКО с молба да ни направят дестинация и да дадат цени. Добре е да имаме няколко оферти. Мисля, че накрая ще имаме възможност да изберем сами от далите оферти. Аз с нетърпение вече все поглеждам за желаещи!
    Относно самолета-връщането с него ще е най-добре, но нека видим офертите, после да видим и колко ще се съберем, цените на евтините компании ще са добри, ако можем да се организираме...въпрос на предложения-имаме време!

  7. #37

    Подразбиране уважаеми съфорумки

    Момичета карайте я по-спокойно и браво за идеята Според мен най-добре е да се пътува с автобус.Ще могат да се видят много неща. Извинявайте че изказвам мнение но немога да пътувам поради влошено здравословно състояние, а да знаете как ми се ходи Но сега ме спасява шиенето и този чудесен форум

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета включвам се и аз .Току що говорих с една тур-операторска фирма,съгласни са да ни направят една програма.Брой нощувки,посещения на големи градове и обекти и разбирасе Вилер. Когато получа офертата ще ви я пусна веднага. Разбира се ще има много неща за доуточняване-дата,месец,цени ....

  9. #39

    Подразбиране

    супер! Колкото повече оферти-толкова по-добре! Когато изберем фирмата ще пишем писмо лично на фирмата за нашите си уточнения!

  10. #40

    Подразбиране

    на всички!
    Аз вече имам оферта!
    Фирмата е страшна ,специално заради нас ще се тръгне от Бургас и ще се спре в няколко града за да вземат всички желаещи .Ще се пътува с автобус ,но ще се спира всяка вечер за да не се уморяваме много.Специално внимание им обърнах,че трябва да посетим и музея на Вилер,както виждам съобразили са се с това.Разгледайте внимателно всичко и си кажете мнението.За дата не съм коментирала. Аз също мисля,че ще е добре към август-септември.
    Фирмата имат изискване ,да се съберат мин.40 човека.Ако някой реши може да е с половинка.Смятам,че никой няма да се сърди.
    Пътя е доста-около 2500км. - и мисля ,че е нормално дните да са около 9.
    Сигурно ще имате въпроси-питайте ,а аз ще отговарям.Разбира се като питам и аз!
    Това е засега от мен!









    1-ви ден Отпътуване в 11.30 ч. от Бургас, в 13.00 от Сливен, 15.00ч. от Стара Загора ,17.00ч. от Пловдив, 19.00ч. от София по маршрут: Калотина – Белград – Будапеща.
    2-ри ден Преди обяд пристигане в Будапеща и панорамна обиколка на града с автобус и екскурзовод на
    български език – Площада на героите, Операта, Парламента,Будайската крепост, Кралския дворец,
    Рибарските кули, катедралата “Матияш”, хълма “Гелерт”. Свободно време в централната част на
    Будапеща. По желание разходка с корабче по Дунава. Нощувка.
    3- ти ден Сутринта отпътуване за Прага. Панорамна обиколка на града – замъка “Пражки храд”, улица
    “Лорета”, църквата “Света Богородица от Лорета”, площад “Храдчани”, катедралата “Свети Вит”,
    Карловия мост, площадите “Старe место” и “Новe место”. Свободно време. Разходка по Вацлавския
    площад - център на търговския, обществен и културен живот на Прага. По желание посещение на
    типична чешка бирария. Свободно време. Настаняване в хотел.. Нощувка.
    4- ти ден Закуска. Отпътуване за Дрезден. Туристическа програма в столицата на Саксония-Дрезден: замъка
    "на немските императори “Цвингер”, Операта и Градския исторически музей. Отпътуване Хамбург.
    Нощувка в района на града.
    5- ти ден Отпътуване за Букстехуде и посещение на фабриката за гоблени ”Вилер” и музея къв нея. Отпътуване за
    Хамбург. Туристическа програма: аркадите на Алстер, Чилийската къща–представител на хамбургските
    исторически търговски сгради, търговската улица на града, Кметството. Свободно време. Нощувка
    6-ти ден. Закуска. Отпътуване за Берлин. Туристическа програма: Бранденбургската врата, Райхстага, запазената
    част от Берлинската стена – разделяла града на Източен и Западен Берлин, булевард “Унтер ден Линден”
    – най-стария и красив булевард в града; Катедралата - най-голямата протестанска църква в Германия,
    Александърплац и Потсдамерплац. Свободно време. При възможност посещение на двореца Сан – Суси
    в Потсдам. Настаняване в хотел. Нощувка.
    7-ми ден Отпътунване за Бърно. Туристическа програма в Бърно: Площада на Свободата, улица “Масарикова”,
    площад “Зелни” с Парнаския фонтан, катедралата “Свети Петър и Павел”, Старото и Новото кметство.
    Свободно време. Нощувка.
    8-ми ден Отпътуване за Виена. Панорамна обиколка с автобус и разглеждане на Ринговата улица с нейните
    представителни сгради – Операта, Бурггартен с паметника на Моцарт, Парламента, Кметството, Бургтеатър, Университета, Вотивкирхе. Посещение на двореца “Белведере” и неговите паркове. Пешеходна разходка в централната част на Виена – разглеждане на площад “Мария-Терезия”, двореца “Хофбург”, катедралата “Свети Стефан”, църквата “Свети Петър”. Свободно време. Вечерта отпътуване за България.
    9-ти ден Около обяд пристигане в България

    Цена: 730 лв.

    Цената включва: транспорт с автобус, 6 нощувки /1 в района на Будапеща в хотел Драйв-ин или подобен, 1 в Прага в хотел **/ ***, 2 в района на Хамбург в хотел от веригата В&В или подобен, 1 в Берлин в хотел от веригата В&В и 1 в Бърно в хотел **/***, туристическа програма в посещаваните градове, екскурзоводско обслужване по целия маршрут, медицинска застраховка.

    *В цената не са включени входните такси на туристическите и развлекателните обекти.

  11. #41

    Подразбиране

    Много, много бих искала да дойда, но ме спират няколко неща. Не мога да пътувам точно по това време - някъде в края на август или началото на септември изпращам студент в Англия / още и аз не знам датата/ и второ - девет дни е прекалено много за мен - здравослово чак толкова път с автобус не мога да понеса.
    Виж, ако решите да направите екскурзия до Питещ-Румъния, да видим тези пусти гоблени на Гобленсет, ще дойда даже няколко пъти. Поне е близо.

  12. #42

    Подразбиране отговор

    милички , защо ще ходим в Бургас след ,като предложението е от Видин не може ли да се тръгне направо от тук по- близо е може дори да се попита направо , дали няма начин да се пътува с кораб ,,Видин,, по река Дунав ще баде доста атрактивно - не се сърдете това е само мнение докато изчистим нещата зор ще видиме с организацията , надявам се да се организираме и с доста от вас да се познаваме лично след екскурзията

  13. #43

    Подразбиране

    Програмата е супер! Ще видим толкова много забележителности! Почти 100% ще дойда! Дано се съберен 40 души!

  14. #44

    Подразбиране

    До тук-добре, но нека ако може фирмата да съкрати времето-доста път си е-верно, но и 9 дена са много.Видинлийки можем направо да се качим в София -това не мисля, че ни е проблем!Аз съм зарибила приятелки-!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ще попитам за съкращаване на времето,мисля че няма да има проблем.

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •