Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 103
  1. #46

    Подразбиране

    Офертата изглежда много атрактивна, а и цената е много добра. Що се отнася за съкращение на програмата, аз лично мисля 4е Дрезден и Бърно могата да се пропуснат, така ще се съкрати на 7 дни, но за по малко незнам, доста километра са и поне да се види нещо като се ходи, ина4е другия вариянт е направо да се лети със самолет до Хамбург и от там да се направят 2-3 ежедневни екскурзиики до градове в Германия. Аз всъщност още не съм решила дали да се включа, толкова дълго пътуване с автобус, и като се знам каква съм ....., направо не ми се тръгва, а толкова ми се ходи тук-там, напряво си умирам за пътешествия, искам толкова много места да видя. Между другото имам няколко въпроса които мисля, че и на другите ще са интересни, 1.нощувката -за двоини стаи ли става въпрос и включена ли е закуска(знам 4е по принцим е вклю4ена но все пак да се уточни), и 2. с какъв автобус ще се пътува и дали ще ни спира по-пътя за почивки(знам 4е някой от фирмите спират само в градовете в които отиват и на границите), това за сега , като се сетя още нещо, може да питам пак

  2. #47

    Подразбиране

    Следя развитието по темата.Дано се съберем и осъществим екскурзията.Лятото ме устройва,защото през ваканцията ще пътуваме с дъщеря ми.Ако е в учебно време, просто тя трябва да отпадне.Пътуването е много,но си струва,за всичко,което ще се види и преживее.Миналата година направихме екскурзия с автобус до Франция пак двете и пак бих повторила.
    Бройте ме в числото.

  3. #48

    Подразбиране

    elli,

    и аз много се плаша от дългото пътуване, но мисля, че за да се съкратят дните на екскурзията прото ще се пропуснат нощувките в хотелите, а ще спим в автобуса.... Е това вече е съсипващо... Нека е повече дни, но да може вечерите да се наспим и починем като хората...... Иначе си е направо самоубийство. А и все пак и шофьорите на автобусите би трябвало да си почиват, за да не вземем да направим някаква каскада с автобуса.....

  4. #49

    Подразбиране

    Ако трябва да се съкрати времето ,то наистина ще е за сметка на нощувките.А да спиш в автобус наистина си е гадно. Питаите още момичета ,ще запиша въпросите ви и още тази седмица ще питам и аз.Да не е за всеки въпрос поотделно.

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте момичета ,ето ме пак с отговор на въпросите ви и нова оферта:
    Автобусът спира на 3 часа за почивка на по-големите бензиностанций.Нощувките са за двойни и тройни стай и всички са със закуски.
    Направиха ни и по-съкратена програма,кажете дали ви харесва!






    1-ви ден Отпътуване в 05 .00 ч. от Бургас, в 11.30ч. от Сливен, 13.00ч. от Стара Загора 15.00ч., 17.00ч. от Пловдив и 19.00ч. от София, по маршрут:Белград – Будапеща.
    2-ри ден Преди обяд пристигане в Будапеща и панорамна обиколка на града с автобус и екскурзовод на
    български език – Площада на героите, Операта, Парламента,Будайската крепост, Кралския дворец,
    Рибарските кули, катедралата “Матияш”, хълма “Гелерт”. Свободно време в централната част на
    Будапеща. По желание разходка с корабче по Дунава. Нощувка.
    3- ти ден Закуска. Отпътуване Хамбург. Нощувка в района на града.
    4- ти ден Закуска.Отпътуване за Букстехуде и посещение на фабриката за гоблени ”Вилер” и музея къв нея.
    Отпътуване за Хамбург. Туристическа програма: аркадите на Алстер, Чилийската къща –
    представител на хамбургските исторически търговски сгради, търговската улица на града,
    Кметството. Свободно време. Отпътуване за Виена.
    5- ти ден Панорамна обиколка с автобус и разглеждане на Ринговата улица с нейните представителни сгради –
    Операта, Бурггартен с паметника на Моцарт, Парламента, Кметството, Бургтеатър, Университета,
    Вотивкирхе. Посещение на двореца “Белведере” и неговите паркове. Пешеходна разходка в
    централната част на Виена – разглеждане на площад “Мария-Терезия”, двореца “Хофбург”,
    катедралата “Свети Стефан”, църквата “Свети Петър”. Свободно време. Нощувка.
    6-ти ден. Закуска. Отпътуване за България.

    Цена:565 лв.

    Цената включва: транспорт с автобус, 3 нощувки със закуски / 1 в района на Будапеща в хотел Драйв- ин или подобен, 1 в района на Хамбург в хотел от веригата В&В или подобен. 1 във Виена в хотел **/***, туристическа програма в посещаваните градове, екскурзоводско обслужване по целия маршрут, медицинска застраховка.

    *В цената не са включени входните такси на туристическите и развлекателните обекти.

  6. #51

    Подразбиране

    Устройва ме,всеки вариант.Нека да се включат и други с мнения.Очаквам всичко това да се случи.
    Скорпион,Ноар,благодаря Ви.

  7. #52

    Подразбиране

    Бих дошла и при двата варианта.... Само че.... При вторият отпада Берлин, а си струва като сме се докатъркали до Германия да го посетим.... Но е добре да имаме нощувка във Виена.....

    Аз даже си мислех за вариянт 1 + нощувка във Виена - все пак да имаме там повечко време....

  8. #53

    Подразбиране

    Съгласна-ей ще им се завие свят на тези от фирмата, ама така е..жени сме!!! Значи-Будапеща-1 нощ-Хамбург-1 нощ-примерно Берлин 1 нощ и Виена 1 нощ
    какво ще кажете-не съм гледала картата, ама то пък всичко си заслужава?!? ...

  9. #54

    Подразбиране

    Споко за фирмата ,аз ги предупредих ,че ще има доуточнения,но не виждам много мнения!
    Хайде момичета ,втората национална среща ще бъде на колела

  10. #55

    Подразбиране

    Като гледам нещата се ориентират към 600 лв с 4 нощувки и да се стегаме за пътуване

  11. #56

    Подразбиране

    noar, благодаря за отговорите, сега остава да видя дали ще мога да се включа, че пречките не са една и две, а така ми се ходи

  12. #57

    Подразбиране

    Аз също бих дошла с огромно удоволствие.

  13. #58

    Подразбиране

    Радвам се ,че се множим ,защото и на мен много ми се ходи.Даже се обадих и поканих и една приятелка която шие от30 години и само Вилерови гоблени .Тя друго не признава и все ми се смее ,че съм шиела измишльотини .Това ще е голямо предизвикателство за нея.
    Скорпионче вие колко ще сте-горе -долу,да видим как ще стигнем бройката

  14. #59

    Подразбиране

    Пишете ме и мен в бройката.

    И един друг въпрос обсъдим..... Не е ли най-добре да го направим юли-август? Все пак към септември хората стягат ученици, студенти.... А и времето се разваля.... В Германия края на август и 10 градуса може да стане.....
    Редактирано от rostso : 19.02.2009 в 13:26.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами аз уговарям една приятелка, имам още една, която винаги си пътува с мен+ видинлийките, които още не сме се събирали, но бихме могли, та..сигурно Видин ще отчете 4-5 човека-знам ли?

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •