Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 103
  1. #61

    Подразбиране


    Момичета пресни новини,последното -последно е че ще имаме ЧЕТИРИ нощувки, ще посетим ЧЕТИРИТЕ големи града БЕРЛИН, ВИЕНА ,БУДАПЕЩА ,НАМБУРГ и разбирасе Букстехуде/ докато го запомня/
    От агенцията имат свободна дата 16.08 ,смятам ,че е добре.Сигурно утре ще ви покажа и новата програма с цената.
    Ще трябва да се даде малко капаро ,а после останалата сума ще може да се раздели на части. Искат един месец преди пътуването да се събере цялата сума. Ако екскурзията се провали/пу-пу/, ще ви върнат парите по банков път.Ще ми изпратят и банковата сметка.
    Това е засега от мен

  2. #62

  3. #63

  4. #64

    Подразбиране за форума

    аз можеби ще се запиша, но засега изчаквам да се уточнат датите и градовете, така че ме бройте с едно въпросче засега

  5. #65

    Подразбиране

    СУПЕР!

    Чудно ще си прекараме.... Дано да се реализира!

  6. #66

    Подразбиране

    Мили момичета ,пускам ви поредните оферти ,разгледаите ги добре. Едната е с четири нощувки и закуски,другата е с пет нощувки ,но без закуски.Тъй като искам максимално всички да са доволни,кажете как предпочитате.Предлагам да изберем варианта за които има най-много желаещи.
    Най -отдолу са изискванията на фирмата,как ще става плащането!
    Очаквам мнения!
    Незнам защо като го копна и пеистна не ми излизат големите букви където са написани имената на градовете ,затова ви ги пиша така:
    вариант-1

    гр.Пловдив, ул. ”Гладстон” № 18, тел.: +359 32 63 88 95; факс: +359 32 65 38 31
    e-mail: office@rivieratour-bg.com, www.rivieratour-bg.com


    1 вариянтБУДАПЕЩА-БУКСТЕХУДЕ-НАМБУРГ-БЕРЛИН-ВИЕНА



    /16-22.08.2009/

    1-ви ден Отпътуване в 17 .00 ч. от от Пловдив и 19.00ч. от София, по маршрут:Белград – Будапеща.
    2-ри ден Преди обяд пристигане в Будапеща и панорамна обиколка на града с автобус и екскурзовод на
    български език – Площада на героите, Операта, Парламента,Будайската крепост, Кралския дворец,
    Рибарските кули, катедралата ”Матияш”, хълма ”Гелерт”. Свободно време в централната част на
    Будапеща. По желание разходка с корабче по Дунава. Нощувка.
    3- ти ден Закуска. Отпътуване Хамбург. Нощувка в района на града.
    4- ти ден Закуска.Отпътуване за Букстехуде и посещение на фабриката за гоблени ”Вилер” и музея къв нея.
    Отпътуване за Хамбург. Туристическа програма: аркадите на Алстер, Чилийската къща –
    представител на хамбургските исторически търговски сгради, търговската улица на града,
    Кметството. Свободно време.Нощувка.
    5-ти ден Отпътуване за Берлин. Туристическа програма: Бранденбургската врата, Райхстага, запазената част
    от Берлинската стена – разделяла града на Източен и Западен Берлин, булевард ”Унтер ден Линден”
    – най-стария и красив булевард в града; Катедралата - най- голямата протестанска църква в
    Германия, Александърплац и Посдамерплац. Свободно време. При възможност посещение на
    двореца Сан – Суси в Потсдам. Отпътуване за Виена.
    6- ти ден Панорамна обиколка с автобус и разглеждане на Ринговата улица с нейните представителни сгради –
    Операта, Бурггартен с паметника на Моцарт, Парламента, Кметството, Бургтеатър, Университета,
    Вотивкирхе. Посещение на двореца ”Белведере” и неговите паркове. Пешеходна разходка в
    централната част на Виена – разглеждане на площад ”Мария-Терезия”, двореца ”Хофбург”,
    катедралата ”Свети Стефан”, църквата ”Свети Петър”. Свободно време. Нощувка.
    7-ти ден. Закуска. Отпътуване за България.

    Цена: 635лв.

    Цената включва: транспорт с автобус, 4 нощувки със закуски / 1 в района на Будапеща в хотел Драйв- ин или подобен, 2 в района на Хамбург в хотел от веригата В&В или подобен. 1 във Виена в хотел **/***, туристическа програма в посещаваните градове, екскурзоводско обслужване по целия маршрут, медицинска застраховка.

    *В цената не са включени входните такси на туристическите и развлекателните обекти.


    II вариянтБУДАПЕЩА-ПРАГА-БУКСТЕХУДЕ-ХАМБУРГ-БЕРЛИН-ВИЕНА



    /16-22.08.2009/

    1-ви ден Отпътуване в 05 .00 ч. от от Пловдив и 07.00ч. от София, по маршрут:Белград – Будапеща.
    Настаняване в хотел в района на Будапеща. Нощувка.

    2- ри ден Сутринта отпътуване за Прага. Панорамна обиколка на града – замъка ”Пражки храд”, улица
    ”Лорета”, църквата ”Света Богородица от Лорета”, площад ”Храдчани”, катедралата ”Свети Вит”,
    Карловия мост, площадите ”Старe место” и ”Новe место”. Свободно време. Разходка по Вацлавския
    площад - център на търговския, обществен и културен живот на Прага. По желание посещение на
    типична чешка бирария. Свободно време. Настаняване в хотел.. Нощувка.
    3- ти ден Отпътуване за Хамбург. Туристическа програма: аркадите на Алстер, Чилийската къща –
    представител на хамбургските исторически търговски сгради, Кметството. Свободно
    време.Нощувка.
    4-ти ден Отпътуване за Букстехуде и посещение на фабриката за гоблени ”Вилер” и музея къв нея.Нощувка в
    района на Хамбург.
    5- ти ден Отпътуване за Берлин. Пешеходна туристическа програма: Бранденбургската врата, Райхстага,
    запазената част от Берлинската стена – разделяла града на Източен и Западен Берлин, булевард
    ”Унтер ден Линден” - най-стария и красив булевард в града; Катедралата - най- голямата
    протестанска църква в Германия, Александърплац и Посдамерплац. Свободно време. При
    възможност посещение на двореца Сан – Суси в Потсдам. Отпътуване за Виена.
    6- ти ден Панорамна обиколка с автобус и разглеждане на Ринговата улица с нейните представителни сгради –
    Операта, Бурггартен с паметника на Моцарт, Парламента, Кметството, Бургтеатър, Университета,
    Вотивкирхе. Посещение на двореца ”Белведере” и неговите паркове. Пешеходна разходка в
    централната част на Виена – разглеждане на площад ”Мария-Терезия”, двореца ”Хофбург”,
    катедралата ”Свети Стефан”, църквата ”Свети Петър”. Свободно време. Нощувка.
    7-ти ден. Закуска. Отпътуване за България.

    Цена: 655 лв.

    Цената включва: транспорт с автобус, 5 нощувки без закуски / 1 в района на Будапеща в хотел Драйв- ин или подобен, 1 в района на Прага в хотел***,1 в района на Хамбург в хотел от веригата В&В или подобен. 1 във Виена в хотел **/***, туристическа програма в посещаваните градове, екскурзоводско обслужване по целия маршрут, медицинска застраховка.

    *В цената не са включени входните такси на туристическите и развлекателните обекти.

    Допълнителна инфомцаия към програмите:

    *Ексурзията се изплаща на вноски до един месец преди провеждането и.
    *Капарото за записване е 50 лв. , остатъка на равни вноски всеки месец.
    *Капарото може де се внесе на место в офиса на агенцията или по банков път : IBAN BG93UBBS80021027851518 BIC UBBBGSF –Maргарита Костадинова Василева, /моля вписвайте трите си имена при изпращане на банковия превод/.
    * Данни от международния паспорт: трите имена на латиница, ЕГН и № на падпорта изпращайте на факс 032/ 65 38 31 или на е- мейл: oficce@rivieratour-bg.com.
    *След внасяне на капарото, изпратете вашия адрес и телефон за връзка за да получите по пощата ”Договор за организирано пътуване с обща цена”, както и номер на място в автобуса. Местата в автобуса се раздават от пред назад в зависимост от реда на записване и капариране!

  7. #67

    Подразбиране q

    Втори вариант е супер!

  8. #68

    Подразбиране

    хайде пък в Прага ще има

  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    сещам се нещо-ами бургазлийки и варненки, как ще ги вземе фирмата?
    ...като вметка-току-що говорих -2 броя сме твърди-само чакаме да се уточните и даваме капарото

  11. #71

    Подразбиране

    ако има Бургазлийки и Варненки ,рейса ще тръгва от там.Но аз незнам кой от къде е ако не пише под аватара.За сега като гледам най-сигурни са
    skorpion,keikal,rostso
    Очакваме да вземат решение elli,kaktos456
    Мисля,че в началото имаше и други ентусиасти,но сега си мълчат
    Хубаво е да си реши всеки за себе си и да се уточни точната бройка.

  12. #72

    Подразбиране

    Хайде и аз за втори вариант.

  13. #73

    Подразбиране

    И аз съм за независимо кой вариянт изберете и двата ми харесват. Ще взема и камерата всичко да документираме и да показваме на сфорумнячките да гледат и завиждат.
    zeza_v@abv.bg

  14. #74

    Подразбиране

    милички аз решението съм го взела и съм за - но служебно..... при нас е трудно ?????

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз съм за вариант 2.

    А датата?

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •