Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 103
  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    И аз съм за вариант 2.

    А датата?
    тя дата си е написана по-горе ,но може да не си я видяла 16.08-22.08

  2. #77

    Подразбиране

    Видях я, но не разбрах дали е твърда дата или само като предложение.... Мен идеално ме устойва.

  3. #78

    Подразбиране

    И мен вариант две ме устройва.Ще пътувам с дъщеря ми,затова бройките се увеличават с две.Тръгването от Варна ми е най удобно,но и София не ме бърка.

  4. #79

    Подразбиране

    Това пътуване май ще мине без мен, плаша се от толкова дълго пътуване с автобус, незнам как ще ми понесе , така че ще се задоволя със снимките които ще направите и мислено ще съм с вас ,а аз ще си планувам друга екскурзия за лятото

    п.п. Ей, и да пиете в Прага и по една бира заради мен, че това ми е любимия град

  5. #80

    Подразбиране

    Абе, Ели, не е дълго-всяка вечер ще се нощува някъде и ще е незабравимо. Имам още 2 броя желаещи-както вече се похвалихме северозападната лига вчера беше на изложбата на Български гоблен във Враца.та сем. Бакалови казаха, че на всяка цена биха искали също да дойдат с нас-там имало българка, която работи!
    Стегайте куфарите!

  6. #81

    Подразбиране

    Диди,изложението е било чудесно ,само не разбрах това товоите ханове ли бяха?
    Радвам се ,че се присъединяват още съмишленици,ако отидем ще си изкараме чудесно-няма спор.
    Аз искам да ви обърна внимание,че може да си внасяте капаро за да се уточнява бройката. Знам ,че е много рано ,но при тях подготовката ще е по голяма отколкото да се стегнат куфарите и затова така го изискват .Можете да бъдете сигурни ,че ако не стане ще ви бъдат върнати парите.Пускам тук пак номера на сметката където да внасяте капарото и другите условия!

    *Ексурзията се изплаща на вноски до един месец преди провеждането и.
    *Капарото за записване е 50 лв. , остатъка на равни вноски всеки месец.
    *Капарото може де се внесе на место в офиса на агенцията или по банков път : IBAN BG93UBBS80021027851518 BIC UBBBGSF –Maргарита Костадинова Василева, /моля вписвайте трите си имена при изпращане на банковия превод/.
    * Данни от международния паспорт: трите имена на латиница, ЕГН и № на падпорта изпращайте на факс 032/ 65 38 31 или на е- мейл: oficce@rivieratour-bg.com.
    *След внасяне на капарото, изпратете вашия адрес и телефон за връзка за да получите по пощата ”Договор за организирано пътуване с обща цена”, както и номер на място в автобуса. Местата в автобуса се раздават от пред назад в зависимост от реда на записване и капариране!

  7. #82

    Подразбиране

    Е, не са моите ханове-това са си на фирмата-моите са на ДМЦ панама, че по-лесно се шие и са доста по-големи!

  8. #83

    Подразбиране

    Мимичета, дали ще успеем да съберем 40 човека? Като гледам май само 3-4 проявяват интерес.... Ще съм много разочарована, ако екскурзията се провали....

  9. #84

    Подразбиране

    Аз мисля да направим всичко необходимо да не се провали.Като започнем да внасяме капарото от фирмата ще разберат,че наистина сме сериозни и искаме да отидем.Когато стане ясна нашата бройка,може и те да намерят още бройки да се допълни до 40 човека. Аз агитирам приятелки ,познати това правете и вие

  10. #85

    Подразбиране

    Чакайте да мине 8 март, че ми се пали главата и започваме!

  11. #86

    Подразбиране

    Ноар,
    искам да попитам с коя фирма ще пътувате ...просто за информация...


    П.П.
    Извинявай Ноар,

    уж, прегледах темата ,но не видях името на фирмата..Благодаря за информацията..
    Сигурно ще си прекарате страхотно...Така ми се иска и аз да дойда, но сигурно няма да мога..Би било прекрасно да отида пак в Чехия...
    Успех с организацията на мероприятието!
    Редактирано от leti_at : 07.03.2009 в 23:44.

  12. #87

    Подразбиране

    Името на фирмата го пише по-горе в постовете-РивиераТур, ако фирмата не беше сериозна ,аз нямаше да се хвана с организацията на екскурзията.
    Смятам още дълго време да съм член на това хубаво гобленарско семейство така ,че не бих рискувала. А хора има различни ,на един ще му хареса едно ,на друг друго .

  13. #88

    Подразбиране

    ...... не знам за вас - желаещите да пътешествам до Германия, но аз май с радост бих повторила разходка до Констанца


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Ами ние тук ще си ходим в Германия
    Който иска Кнстанца да си направи нова тема!

  15. #90

    Подразбиране .

    Реклама:
    Вижте сега-гледайте ходенето до тази констанца да е по средата м/у месец май и август щото ще ме изгонят от дома. Моя мъж ей така ще стане от летовници Записах май месец дубровник, а за Германия съм му обяснила предварително, че се налага и нема начин да не ида, щото после цяла есен и зимата барабар ще съм изнервена! Даже гледам се нави и детето да пусне, ама ще видим тая работа + приятелката ми, както потвърдих и преди...

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •