Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 103 от 103
  1. #91

    Подразбиране

    Хей момичета здравейте,къде се изгубихте?
    Стягате ли се за екскурзията до Германия?
    Да съживим малко темата ,че току -виж ни я изтрили поради намален интерес

  2. #92

    Подразбиране

    Ехоооо,къде сте ,милички?Нима от толкова много регистрирани няма 40 желаещи да посетят Вилер.Скорпионче,започвайте със списъка де.

  3. #93

    Подразбиране

    Тук съм бре! Като мине Гергьовден и пускам парички за резервацията!
    Хич си не мислете, че няма да отидем!

  4. #94

    Подразбиране

    Давайте да се броим и да стягаме багажа-време е вече!
    Кой иска да ходи на екскурзия?
    1.Аз
    2-?

  5. #95

    Подразбиране

    Вариянт 2 ли остана, че вече взех да забравям....???

  6. #96

    Подразбиране

    Да остана вариант две!
    Аз ще идвам със съпруга ми- 2бр

  7. #97

    Подразбиране

    То и аз може да взема синът! Мъж ми с автобус не искал..

  8. #98

    Подразбиране

    Здравейте момичета,днес от туристическата фирма ми се обадиха да ме питат дали не сме се отказали,защото нямало нито един записан.
    Напомням ви ,че до един месец преди тръгването трябва да е събрана сумата.Това означава до 16 юли[COLOR="Black"]всеки който желае да пътува трябва да внесе сумата от655лв
    Пускам ви пак варианта който избахме.
    Отдолу има името на фирмата и номера на банковата сметка където могат да се внасят парите.

    II вариянтБУДАПЕЩА-ПРАГА-БУКСТЕХУДЕ-ХАМБУРГ-БЕРЛИН-ВИЕНА



    /16-22.08.2009/

    1-ви ден Отпътуване в 05 .00 ч. от от Пловдив и 07.00ч. от София, по маршрут:Белград – Будапеща.
    Настаняване в хотел в района на Будапеща. Нощувка.

    2- ри ден Сутринта отпътуване за Прага. Панорамна обиколка на града – замъка ”Пражки храд”, улица
    ”Лорета”, църквата ”Света Богородица от Лорета”, площад ”Храдчани”, катедралата ”Свети Вит”,
    Карловия мост, площадите ”Старe место” и ”Новe место”. Свободно време. Разходка по Вацлавския
    площад - център на търговския, обществен и културен живот на Прага. По желание посещение на
    типична чешка бирария. Свободно време. Настаняване в хотел.. Нощувка.
    3- ти ден Отпътуване за Хамбург. Туристическа програма: аркадите на Алстер, Чилийската къща –
    представител на хамбургските исторически търговски сгради, Кметството. Свободно
    време.Нощувка.
    4-ти ден Отпътуване за Букстехуде и посещение на фабриката за гоблени ”Вилер” и музея къв нея.Нощувка в
    района на Хамбург.
    5- ти ден Отпътуване за Берлин. Пешеходна туристическа програма: Бранденбургската врата, Райхстага,
    запазената част от Берлинската стена – разделяла града на Източен и Западен Берлин, булевард
    ”Унтер ден Линден” - най-стария и красив булевард в града; Катедралата - най- голямата
    протестанска църква в Германия, Александърплац и Посдамерплац. Свободно време. При
    възможност посещение на двореца Сан – Суси в Потсдам. Отпътуване за Виена.
    6- ти ден Панорамна обиколка с автобус и разглеждане на Ринговата улица с нейните представителни сгради –
    Операта, Бурггартен с паметника на Моцарт, Парламента, Кметството, Бургтеатър, Университета,
    Вотивкирхе. Посещение на двореца ”Белведере” и неговите паркове. Пешеходна разходка в
    централната част на Виена – разглеждане на площад ”Мария-Терезия”, двореца ”Хофбург”,
    катедралата ”Свети Стефан”, църквата ”Свети Петър”. Свободно време. Нощувка.
    7-ти ден. Закуска. Отпътуване за България.

    Цена: 655 лв.

    Цената включва: транспорт с автобус, 5 нощувки без закуски / 1 в района на Будапеща в хотел Драйв- ин или подобен, 1 в района на Прага в хотел***,1 в района на Хамбург в хотел от веригата В&В или подобен. 1 във Виена в хотел **/***, туристическа програма в посещаваните градове, екскурзоводско обслужване по целия маршрут, медицинска застраховка.

    *В цената не са включени входните такси на туристическите и развлекателните обекти.

    Допълнителна инфомцаия към програмите:

    *Ексурзията се изплаща на вноски до един месец преди провеждането и.
    *Капарото за записване е 50 лв. , остатъка на равни вноски всеки месец.
    *Капарото може де се внесе на место в офиса на агенцията или по банков път : IBAN BG93UBBS80021027851518 BIC UBBBGSF –Maргарита Костадинова Василева, /моля вписвайте трите си имена при изпращане на банковия превод/.
    * Данни от международния паспорт: трите имена на латиница, ЕГН и № на падпорта изпращайте на факс 032/ 65 38 31 или на е- мейл: oficce@rivieratour-bg.com.
    *След внасяне на капарото, изпратете вашия адрес и телефон за връзка за да получите по пощата ”Договор за организирано пътуване с обща цена”, както и номер на място в автобуса. Местата в автобуса се раздават от пред назад в зависимост от реда на записване и капариране!

  9. #99

    Подразбиране

    Имам въпросче-ако не се съберем достатъчно хора, означава ли това, че тази екскурзия може да не се състои
    Фирмата може ли да я пусне и за други туристи, защото наистина може да сме малко ?

  10. #100

    Подразбиране

    http://www.rivieratour-bg.com/
    опитвам се от доста време да вляза в сайта , но не може
    има ли проблем?

  11. #101

    Подразбиране

    skorpion,аз току що влязох в сайта който си сложила в поста при мен няма проблем. Там също е обявена нашата екскурзия. Пише Хамбург-655лв. Досега и там няма записани желаещи от другаде.
    И което е най-лошото за нас ,ако не се съберем 40 човека общо туристи /от форума и евентуално от външни желаещи/ ,сигурно няма да пътуваме.

  12. #102

  13. #103

    Подразбиране

    Реклама:
    Ех, момичета, май видяло се е, че тази екскурзия няма да се състои. Жалко! Ама то аз май и без това щях да отпадна.... че по тези кризисни времена.....

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •