Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 103
  1. #1

    Подразбиране УВАЖАЕМИ СЪФОРУМКИ..

    Мисля си нещо от доста време и се надявам да доразвиете тези мои "щения" Поради факта, че в този форум сме както би казала баба ми "башка луди" реших, че както и да напиша този си пост, Вие ще ме разберете напълно и от сърце, затова:
    КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЕКСКУРЗИЯ В САМОТО СЪРЦЕ НА ГОБЛЕНИТЕ-ФИРМА "ВИЛЕР"!
    До тук писах весело и закачливо, но намерението ми да Ви накарам да се замислите е сериозно! Искате ли да попитаме някой туроператор дали би ни организирал нещо за 3-4 дена, така, както се организира екскурзия. Мисля си,че бихме могли да се съберем достатъчно, ако започнем отсега-примерно за края на август или нещо такова......
    Я, моля започнете с идеите и ще развиваме в движение.................

  2. #2

    Подразбиране .

    ...може и мъжете да се включат! Даже и от нашите неща може да занесем да им покажем-нещо като офицялна делегация-тамън пък да решат, че сме фен-клубът им!

  3. #3

    Подразбиране

    Супер! Трябва да се има предвид да се пътува, когато децата не са на у-ще! Питай какво би струвало, моля те! Ако се мине през Румъния няма нужда от паспорт . За през Сърбия-искат го, поне последно пътувах есента и слагат печати.А има ли някой, който е ходил до там? Може и туристически маршрут да си направим, така и така минаваме през разни красоти и забележителности.
    Само като пример една дестинация с автобус Мюнхен, Залцбург и т.н. Бавария с 3 нощувки+закуски в момента се предлага от агенциите за около 450 лв.Само като сравнение го казвам.Те плащат задължителна туристическа такса и се налага да ползват екскурзовод от определената страна на място.Тези разходи биха могли да се спестят. Не че няма къде да ги оставим, де!
    Може и по-скоро да се организираме, а?

  4. #4

    Подразбиране

    Мисля, че за такъв дълъг път е по-подходящ туристически автобус, все пак микробусчетата са за по-малки преходи, а и я си представете 3 или 4 микробуса да се търсят в едно задръстване в Мюнхен или Виена, както и търсенето на места за паркиране, по-скоро трябва да се обърнем към туристическа агенция с опит за тази цел! Иначе подкрепям идеята!

  5. #5

    Подразбиране

    Боже това е велика идея. И на мен страшно ми се ходи на екскурзия, може би защото никога не съм излизала от пределите на България. А ми се иска да видя толкова много държави. И ме е яд че не съм разбрала че fantaziq организира екскурзия до Румъния, щях и аз да ида.
    zeza_v@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Ела да видиш Баба Вида и Белоградчишките скали-гледката е върховна и на двете места!!! Пещерата Магура-също има какво да покаже!
    Като писах за екскурзия имах предвид да се обърнем към туристическа фирма, която организира всичко, защото сигурно ще трябват доста допълнителни документи, за които и идея си нямаме. Ние само предлагаме дестинацията.Те ни организират маршрута и т.н. и дават цена, нормална за такава екскурзия като приспаднат задължителните такси за стандартните турове /или както се казва/. Нощните преходи едва ли ще са ни проблем-ние изобщо няма да имаме време да спим от приказки, а и по някоя бродерийка ще си носим, та..давайте да се организираме, моля!!!!!!!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Идеята е много добра , мисля че е добре организацията да се предостави на туристическа агенция , най-малкото за това ,че агенциите предлагат водач на групата, който е запознат с маршрута и забележителностите който могат да се видят по него, не 4е не може да се организира и самостоятелно де.
    Ако се минава през Сърбия или друга страна която не е член на ЕС, трябва паспорт, иначе може само с лична карта, мисля че трябва и туристическа застраховка но не съм сигурна дали е задължителна или само препоръчителна.
    Извинете ме за невежеството, но ако някои ми каже в кой град ге намира ''Вилер'' мога да проверя за оферта

  8. #8

    Post

    Великолепна идеяБлагородно ви завиждам,че ще организирате екскурзия(дай боже)в сърцето на гоблените фирма "ВИЛЕР".Е който е в България и има възможност едва ли няма да отиде,но за други като мен ще чакат отзиви самоРадвам ви се и дано да можете да се организирате

  9. #9

    Подразбиране

    Ако някоя агенция се навие да организира екскурзията, то тя ще включи застраховката и водача задължително в цената.
    седалището на фирмата е в гр Букстехуде...дано не съм изпуснала буквичка

    Сега гледах картата и се очертава нещо такова:
    БГ-СЪРБИЯ-ХЪРВАТСКА-СЛОВЕНИЯ/там е фирма "любица"май/-АВСТРИЯ-ГЕРМАНИЯ стандартен туристически маршрут и с много тур. забележителности
    гр. Букстхуде е на около 50 км. от Хамбург /по мои изчисления, де/

  10. #10

    Подразбиране ...

    ...гледам си постовете и се сещам за стария виц "...и сам да съм в автобуса, пак ще се бутам" щото си пиша сама, ама съм разпратила поканата до темите на всички градове , ако някого съм пропуснала-моля да ме извини, все -пак съм малко руса
    МОЛЯ ГОСПОДА АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ПОЕМАТ МАЛКО РЪКОВОДНА РОЛЯ И ДА ОКАЖАТ СЪДЕЙСТВИЕ, БЕЗ ТЯХ НЕ ТРЪГВАМЕ
    ЮРКА, ТОКЧЕТА ДА СИ НОСИМ ЛИ ИЛИ ПО ЦВИЧКИ МОЖЕ
    СИЛИСТРА ДА МЕ ИЗВИНИ, АМА КАТО НЯМА ТЕМИЧКА :ДИДКА-ТИ СИ ЗАПИСАНА НА ПЪРВАТА СЕДАЛКА КАТО БОНУС, ЩОТО СИГУРНО ПАК ЩЕ МИНЕШ ЗА ПО-НАПРЕКО ПРЕЗ ВАРНА...........................

  11. #11

    Подразбиране

    Ако се пътува до Германия със самолет в двете посоки едно ,че излиза супер изгодно ,ако е с нискобюджетна авиокомпания (миналата есен с wizzair до Дортмунд със самолет ми беше 140 евро със всички такси) и второ НЕ трябва задграничен паспорт ,а само с лична карта.Вярно ,че дестинациите с подобен род превозвач не са много ,но и вътрешният превоз с влак не е скъп-групова карта за до 5 човека е около 32 евро

  12. #12

    Подразбиране

    дА, ПО ПРИНЦИП Е ВЪЗМОЖНО, НО СИГУРНО Е ПО-ДОБРЕ ДА СМЕ ЦЯЛАТА ГРУПА И ДА СМЕ НЯКОЛКО ДЕНА ЗАЕДНО.оСВЕН ТОВА Е ДОБРЕ ДА СЕ РАЗГЛЕДАТ РАЗНИТЕ ДРУГИ ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ ПО ПЪТЯ.вСЕ СИ МИСЛЯ, ЧЕ ЦЕНАТА ТРЯБВА ДА Е ОКОЛО 450 ЛВ МАКС НА ЧОВЕК С 3 НОЩУВКИ+ЗАКУСКА , Е- И С НОЩЕН ПРЕХОД. пОНЕ ГОРЕ-ДОЛУ ТАКИВА СА ПРЕДЛАГАНИТЕ ДРУГИ ВЪЗМОЖНОСТИ.бИХА МОГЛИ ДА НИ НАПРАВЯТ СПЕЦ ОТСТЪПКА И ЦЕНАТА ДА СПАДНЕ!

  13. #13

    Подразбиране

    СИЛИСТРА ДА МЕ ИЗВИНИ, АМА КАТО НЯМА ТЕМИЧКА :ДИДКА-ТИ СИ ЗАПИСАНА НА ПЪРВАТА СЕДАЛКА КАТО БОНУС, ЩОТО СИГУРНО ПАК ЩЕ МИНЕШ ЗА ПО-НАПРЕКО ПРЕЗ ВАРНА...........................[/QUOTE]


    Ауууууууу,на първата седалка,а?
    Раничко ми е за отговор,но по принцип ми харесва. Предстоят ми - абитуриентска,изпити,за частните уроци вече не говоря.....
    Но....времето ще покаже,може някой да се смили над мен

  14. #14

    Подразбиране

    Трябва да се проучи въпроса,защото някой път с автобуса излиза по-скъпо.Ниско тарифните компании предлагат добри оферти за полети.Но така или иничаче спането пак трябва да е организирано,може би от някоя агенция.

  15. #15

    Подразбиране ...

    Реклама:
    Лелеее, цял ден Ви чакам и най-после се включихте-супер!
    Писах в един съседен форум на живеещи в Германия за подробно инфо от почти първа ръка относно фирмата и новини за всеки случай. Мисля си да проверя и аз 1-2 от големите тур-фирми, но с автобус съм сигурна, че ще ни е най-добре.
    Предполагам да се договорим за цена около 400 лв с 3 нощувки-мисля, че е съвсем възможна.Ако отидем със самолет летищните такси ще са ни доста големи-самите билети-не, но пък ако се съберем повечко туристи също може да е проблем. Големите туроператори могат да ни предложат пътуване на изплащане, защото в последния момент все може да не достигнат финансите-случва се!С тях има макс сигурност /доколкото е възможно/.
    Давайте да развиваме темата !

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •