Аз просто нямам думи колко е вярно всичко това,а и ми е трудно да пиша през сълзи.Това време което всички от нас сега хулят и плюят,верно си беше най-хубавото.Но кога го осъзнава ме...когато сме го загубили вече.
Жал ми е за нашите деца,че всичко изписано по-горе е вярно и не искам да се повтарям....Но едно нещо сте изпуснали за днешното време да споменете....Я се замислете колко деца тогава старадах ме от наднормено тегло,колко от нас бяха натъпкани с ваксини за какво ли не,колко от нас боледуваха от нещо различно като- кашлица,сополи и ангина....И кой беше чувал за СПИН,свински грипи и други животински глупости!Просто днес е един ад,който ние сами сме си го направили и за което горчиво съжаляваме ,но е късно.А най много ме боли,че Човека и Човешкото в нас угасна и се превърнах ме в роботи!
Ахххх какво ли не бих дала да се върне оново време....в което имаше 3 вида салам,но можешех ме да си го купиме,а сага има 333 вида салам от незнайно какъв "материал",и не можеме да си позволиме дори да го помиришеме,а камоли да си го купиме.
Наистина се радвам ,че се намери човек който да ни припомни нашето детство,ще се пробвам да педложа на дъщеря ми да го прочете,но от сега знам одговора..."Не ме занимавай с вашето "Едно време",ставате досадни вече"
Лек ден...и нека поне спомена живееш в нас да ни радва в това ужасно време!!!!