Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Прекрасни спомени, които навяват носталгия и тъга!!! Защото това наистина беше моят живот. Помня всичко написано по-горе и още нещо - филиите, намазани с домашно правена лютеница, с които излизахме да играем и които нашите деца сега не биха и погледнали; първият телевизор, който всяка вечер събираше всички комшии от входа... Шоколадът "Крава"- най-жадуваното лакомство, което получавах от баща ми веднъж месечно на заплата. Но най-мъчно ми е за онова спокойствие и сигурност, което ни позволяваше да оставяме ключа под изтривалката и безгрижно да играем до среднощ на улицата.

  2. #2

    Подразбиране

    И шоколадът Крава, и лимонадата с паста в неделя.Всичко се помни и е мило и скъпо.Но спокойствието, което имахме, обичта на хората около нас,грижата за човека и истинските приятели, които ставах посред нощ, за да помагат-колко малко остана от всичко това.Дори в момента ми е трудно да напиша нещо смислено.Книгите , с които живеехме и мечтаехме да бъдем като техните герои.А колко много пеехме!Да,независимо какво се говори за миналите години,бяхме по-истински

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •