Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 32 от 32
  1. #31

    Post

    Да, това беше времето когато аз бях дете. Живеехме по-безгрижно. Играехме до късно без родителите ни да се притесняват как ще се приберем. А сега по светло се притеснявам за моето дете когато излезе да играе.Сега децата са задоволени, имат много повече играчки, но не могат да играят. Да онова време беше спокойно и хубаво. Хората бяха "ХОРА".

  2. #32

    Подразбиране

    Реклама:
    прочетох всичко с интерес и носталгия по отминалото детство.аз съм малко под 35г и си спомням повечето неща.и в последно време май честичко си ги припомням мислено още повече ,че майка ми вече 16години не е между живите и като си мисля за нея се сещам и за детството.аз живея в бургас ,обаче зад блокчето в центъра имаме двор.и към края на лятото във времето за зимнина правехме лютеница на двора.преди да я напълним в буркани махленските деца вземахме филии и мажехме.беше много вкусна или ние много гладни.после другите съседи правят-децата при тях и така........Хубави времена бяха.Каква радост беше когато купихме цветен телевизор велико търново или касетофон с връзки от корекома.А сега нашите деца са оцетени от ерата на модерните технологии и се чудят какъв плейстейшън да си купят .

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •