Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 128

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Тъй като познавам варненската група мога да кажа ,че всички са много достойни хора.За Арахна съм с двете ръце за-естествено и тя да е на същото мнение.Според мене важното е да се свърши работа,а наистина повечето модератори ще могат спокойно да си разпределят задълженията на нелеките задачи.

  2. #2

    Подразбиране

    УРА, много се радвам на демократичния избор!

    Всички предложения са много добри, но за кандидатурите на Люси и Дъки, гласувам с две ръце!

    Супер са подходящи! Знаят, могат и са безпристрастни! А да не говорим, че са готини!

    Най-накрая и ние нещастни софиянки да имаме представителство в управлението на форума!
    До този момент нямахме такова!

  3. #3

    Подразбиране

    Таня, съгласна съм с теб, че софиянци трябва да имат представителство
    До момента бях убедена, че ти също си модератор/явно някъде съм видяла името ти/
    Разбирам, че са нужни повече момичета, тъй като работата е обемиста.
    Теб те виждам като един обединител на софийската група и наред с другите имена искам да предложа и твоето.
    И така - TDK притежава всички качества, необходими за длъжността модератор. Вярвам, че много съфорумки ще бъдат доволни
    Тактичността , която е важен момент в основата на характера ти, е факт

  4. #4

    Подразбиране

    Ако Ванина отпадне и аз съм за ТДК


  5. #5

    Подразбиране

    Нямаше ме няколко дни и сега гледам, 4е се се заформила дискусия
    Съгласна съм, че трябва във вси4ки теми да има модератори, така ще се подържа редът и ще бъде по подредено, има нужда някои да почиства излишните постове
    Относно кандидатурите мога да предложа TDK, Lusy,rostso, Дъки, Деница,Аби1004, cvetkovaa .... всъщност има доста момичета които са отговорни и подходящи за тази длъжност, стига те да са съгласни да поемат този ангажимент, все пак те си знаят колко свободно време имат.

  6. #6

    Post

    С ДВЕ РЪЦЕ ГЛАСУВАМ ЗА LUCY, TDK , DUCKI , ROSTCO И ABI. ДО СЕГА СЕ СПРАВЯТ ЧУДЕСНО .

  7. #7

    Подразбиране

    Хайде момичета и момчета,
    които имат време и желание нека да пишат по два три реда ТУК за себе си и след това ако се наложи да се гласува за всяки по отделно.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, благодаря за доверието.По принцип имам време, което мога да отделя в помощ за форума.Ако сметнете, че мога да се справя - на разположение съм.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте!
    И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от napetia Виж мнение
    Здравейте!
    И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат!
    Аз също познавам тези хора и смятам ,че ако са съгласни може да им се гласува доверие Наред с тях бих предложила и Stas ,стига тя да няма нищо против

  11. #11

    Подразбиране

    teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте
    Добре съм Динко, благодаря за интереса ...
    Между другото - чета с интерес дискусията и ми прави впечатление следното нещо : Изскочиха няколко постоянни имена, което е добре, но ако продължаваме така ще имаме предложения за целия китайски народ Незнам защо този път сте решили да се допитате до нас за избора на нови модератори , все пак отговорността за функционирането на форума е ваша и решението - добро или лошо, също трябва да е ваше... Но пък така е по-демократично и ви прави чест желанието да се съобразите с "гласа народен"! Аз лично бих се заела със задачата, но малко ме притеснява факта, че като цяло форума не е от най-подредените. Имам предвид, че има големи и тежки подраздели, има и модератори, които аз поне не съм засичала от доста време, което значи, че в техните теми не се знае кой следи за правилата, има и такива модератори, които всеки ден са на поста си, но пък имат доста теми за които да следят /визирам Манка/ , та това което искам да кажа е , че според мен предстои доста работа и все от някъде трябва да се започне ...
    Много е важно и още нещо - не бива ранга "модератор" да се възприема като някаква привилегия, нещо за което останалите да ти "Честитят", това е преди всичко работа и отговорност допълнително, за да могат редовите потребители да се наслаждават спокойно на форума!
    Това имах да кажа по въпроса! Усмихнат ден на всичкииии!

  13. #13

    Подразбиране

    Светла Петрова
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #14

    Подразбиране

    LUCY, TDK , DUCKY

    Дали да не се пусне анкета и да се гласува?

  15. #15

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •