Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 128

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моето скромно мнение - трябва да има отделен модератор за всяка теми!
    Това е практика в повечето форуми!
    Модераторите имат права само за дадената тема, за която отговарят! С една дума ограничена отговорност!
    Единствено право за действия по целият форум имат администраторите!

    А не както е тук!

  2. #2

    Подразбиране

    Тъй като вече има съфорумци предложени за поста модератор, предлагам в понеделник или във вторник да публикуваме анкетата.
    Ако избраните модератори са по-малко от форумите, предлагам някой от сегашните модератори да поемат по още един форум или някой от новоизбраните да поемат по два. Вие какво ще кажете, дали има по-добър вариант


    Честит празник на всички!

  3. #3

    Подразбиране

    Темите, които нямат модератори са 13, а предложенията колко са последно....Ако има по-малко от 13 предложение, май няма да има нужда от анкета.
    Аз продължавам да си поддържам тезата - повече модератори с по-малко теми. Или тък всеки модератор да има по две теми и тогава първите 6 или 7 човека от анкетата, получили най-много гласове автоматично стават модератори.

    Честит празник и на теб Динко и приятно прекарване днес.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз предлагам ако има сред нас хора, които разполагат с повече свободно време и са на ти с компютрите, да се самономинират. Мнението ми е, че всички тук са добронамерени и готови да помогнат и ще гласувам за всеки, който е съгласен да се нагърби с тази немалка отговорност.

  5. #5

    Подразбиране

    Венета и аз съм съгласна с теб.Защото предлагаме хора,без да сме наясно дали могат да се справят и дали имат време за това.Хайде момичета ,по желание,кой може и иска? Нали знаете,скромността,вече не краси човека...

  6. #6

    Подразбиране

    Това предложение е много правилноПри условие, че сред нас има много момичета, които са на ти с техниката и ако се окаже, че разполагат със свободно време и желание, то ги умолявам да се представят.Много ще е неудобно положението, ако ние номинираме човек, който де факто не разполага с нужното, за проследяване и поддържане на темите време.
    Моля ви, момичета, обадете се

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Явно никой няма да се престраши да каже,че иска и може да се справи със задачката...Ето защо предлагам Дида , via_1313 и viking
    Редактирано от ata : 15.02.2009 в 10:16.

  9. #9

    Подразбиране

    за сега виждам че Таня и Светлето са се откликнали на предложението , значи приемат сложната задача, затова с две ръце бих гласувала за тях, другите нищо не пишат - могат ли, искат ли??? също ми харесва идеята за някой от чужбина - и много ще се радвам това да бъде Надето стига да иска, бих добавила и Дида
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #10

    Подразбиране

    Вероятно няма да ме одобрите, защото не се познаваме лично, но тъй като повечето време съм в интернет мога д аотделям време за форума.
    Знам, че не съм по приказките по скоро съм работохолик... та ...аз се самопредлагам..

  11. #11

    Подразбиране

    ...pakpak , аз не те познавам лично, както и останалите момичета предложени за модератори...но щом оределяш себе си като работохолик това означава, че си дисциплинирана и отговорна...а фактът, че се отзова без да те моля и ми помогна да попълня "незнанието си"показва, че си отзивчива и имаш коректно отношение към хората...предполагам , че ще следиш за стриктно изпълнение на правилата, от което всъщност форума се нуждае...

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували
    Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували
    Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам

    Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае
    Юра, а ти как си със свободното време

  15. #15

    Подразбиране

    Подкрепям предложенията, които са направени до сега. Ако мога да ви помогна с нещо съм на ваше разположение.
    Приятен ден на всички.

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •