Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 128
  1. #46

    Подразбиране

    Вероятно няма да ме одобрите, защото не се познаваме лично, но тъй като повечето време съм в интернет мога д аотделям време за форума.
    Знам, че не съм по приказките по скоро съм работохолик... та ...аз се самопредлагам..

  2. #47

    Подразбиране

    Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували
    Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам

  3. #48

    Подразбиране

    ...pakpak , аз не те познавам лично, както и останалите момичета предложени за модератори...но щом оределяш себе си като работохолик това означава, че си дисциплинирана и отговорна...а фактът, че се отзова без да те моля и ми помогна да попълня "незнанието си"показва, че си отзивчива и имаш коректно отношение към хората...предполагам , че ще следиш за стриктно изпълнение на правилата, от което всъщност форума се нуждае...

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте
    Добре съм Динко, благодаря за интереса ...
    Между другото - чета с интерес дискусията и ми прави впечатление следното нещо : Изскочиха няколко постоянни имена, което е добре, но ако продължаваме така ще имаме предложения за целия китайски народ Незнам защо този път сте решили да се допитате до нас за избора на нови модератори , все пак отговорността за функционирането на форума е ваша и решението - добро или лошо, също трябва да е ваше... Но пък така е по-демократично и ви прави чест желанието да се съобразите с "гласа народен"! Аз лично бих се заела със задачата, но малко ме притеснява факта, че като цяло форума не е от най-подредените. Имам предвид, че има големи и тежки подраздели, има и модератори, които аз поне не съм засичала от доста време, което значи, че в техните теми не се знае кой следи за правилата, има и такива модератори, които всеки ден са на поста си, но пък имат доста теми за които да следят /визирам Манка/ , та това което искам да кажа е , че според мен предстои доста работа и все от някъде трябва да се започне ...
    Много е важно и още нещо - не бива ранга "модератор" да се възприема като някаква привилегия, нещо за което останалите да ти "Честитят", това е преди всичко работа и отговорност допълнително, за да могат редовите потребители да се наслаждават спокойно на форума!
    Това имах да кажа по въпроса! Усмихнат ден на всичкииии!

  5. #50

    Подразбиране

    И за благодаря за доверието. Ще се пробвам ,пък ако не ме харесате как чистя и подреждам ще се пробва друг.
    Лек и успешен ден.

  6. #51

    Подразбиране

    Позволявам си и аз да се намеся,познавам Деница и Мимик и смятам ,че щом са съгласни ще се справят чудесно с ъс задължението.
    Искам да подкрепя Pak-Pak,с веригата Вилер тя доказа ,че умее да се отдава изцяло на задачите който има.
    Също така изкам да ви предложа Захар, тя е млада ,деина и ако приеме ще е само в наша полза!

  7. #52

    Подразбиране

    И аз благодаря за доверието. Бих се справила, защото съм работохолик и обичам да помагам, но се притеснявам, че някои от съфорумките може да се поразсърдят. Все пак не съм от много отдавна във форума.
    Лек и успешен ден на всички!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  8. #53

    Подразбиране

    Станиславче, тъкмо се спретвах да ви предложа и теб- Stas и tdm13.
    Мисля, че не трябва да се притисняваш от това, кой какво ще помисли, по-важното е, наред с уменията ви, ще се намери ли време за допълнителни ангажименти и отговорност

  9. #54

    Подразбиране

    не знам защо някой трабва да се сърди , и това че някой е по-отскоро също няма значение и нека не забравяме че модераторството е само труд и губене на ценно време затова да благодарим на хората които се съгласяват да се занимават с това и да поддържат фарума в ред
    Цитат Първоначално написано от stas Виж мнение
    И аз благодаря за доверието. Бих се справила, защото съм работохолик и обичам да помагам, но се притеснявам, че някои от съфорумките може да се поразсърдят. Все пак не съм от много отдавна във форума.
    Лек и успешен ден на всички!
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #55

    Подразбиране

    Изобщо да не си и помислят да се сърдят! Даде се възможност и всеки сам да прецени възможностите си и да се предложи. От това повече накъде?Браво pakpak!Радвам се и на всички,които се съгласиха досега!

  11. #56

    Подразбиране

    Мили приятели по хоби,
    много ви благодаря за доверието, което ми гласувате!

    С голямо удоволствие бих помогнала за по-добрият ред във форума, който вече ми е необходимост в ежедневието, но имам проблем!
    А той е, че до началото на лятото имам един проект, който ми отнема много време. И при тази моя заетост едва ли ще мога да бъда много полезна!

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували
    Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам

    Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае

  13. #58

    Подразбиране

    Аз имам свободно време, но не се познаваме и несмея да се самопредложа. Ако станат много предложенията не ме бройте. Ако липсват хора, както решите.

  14. #59

    Подразбиране

    Az sym za Svetla Petrova i stas (izviniavam se za latinicata)

  15. #60

    Post

    Реклама:
    Здравейте момичета и момчета!И аз реших да изкажа своето мнение по повод на новите модератори.Познавам ви виртуално но смятам,че сред нас има много разбиращи,коректни,съвестни съфоруци,които ще се справят перфектно с поставените им задачи.Това е много отговорна и прецизна работа,изискваща много нерви и отнемане от лично време,за да могат всички посетители на форума(както казва Люси)да се насладят максимално.Затова предлагам за всяка тема да има отделен модератор,който ще има възможност да следи темата стриктно.Аз съм за:TDK , stas , Mimik , lucy , Svetla Petrova , Дида ,а защо не и iv4omad мисля,че Кулинарията ще се справи чудесно.Дано да не съм ви отекчила с писанията си,но това е мое лично мнение.На всички ви спорна седмица!

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •