Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 128
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае
    Юра, а ти как си със свободното време

  2. #62

    Подразбиране

    Подкрепям предложенията, които са направени до сега. Ако мога да ви помогна с нещо съм на ваше разположение.
    Приятен ден на всички.

  3. #63

    Подразбиране

    Момичета, а какво ще кажете за Rosi22, тя е много отговорен човек и широко скроен - неведнъж го е показала.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Юра, а ти как си със свободното време
    Може да се каже че имам такова - само да не се налага да спя пред компа - не мога на шум и светло

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kara52 Виж мнение
    Момичета, а какво ще кажете за Rosi22, тя е много отговорен човек и широко скроен - неведнъж го е показала.
    rosi22 благодари за характеристиката и се отвежда моментално. Нямам сили, време и търпение за такава отговорна работа.

  6. #66

    Подразбиране

    Хайде момиче вие сте Горе в темата има анкета,натискайте бутоните,маркирайте и избора е ваш сега
    Успех на всички записани

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #67

    Подразбиране

    Искам да поясня, че можете да посочвате повече от 1 кандидат.

  8. #68

    Подразбиране

    Имам питане: колко модератори избираме - говоря за бройка?
    Понеже темите са 13, а номинациите повече, последно какво предлагат админите: на всяки две теми по един модератор, или на всяка тема модератор. Защото искам да знам за колко човека мога да дам глас - 13 или 6-7
    Редактирано от nellli : 17.02.2009 в 09:36.

  9. #69

    Подразбиране

    Не е ли правилно да питате хората първо дали имат време Идали им се занимава с това и после да се правят анкети
    И то винаги има някой който няма да е доволен а за пристрастия просто да не говорим

  10. #70

    Подразбиране

    Според мен ,щом и Ния е в кюпа трябва и на другите модератори да се сложат никовете и да се реши вече кой ще бъде ,защото някои модератори от много време не са влизали във форума,после от много места ми се оплакаха защо Фантазия е модератор,нека и тя също да е в анкетата,така всеки ще гласува и ще бъде честно

  11. #71

    Подразбиране

    и аз мисля че трябва всички стари модератори да се подложат на гласуване,не само Ния

  12. #72

    Подразбиране

    Разбирам идеята,че изборът на модератори трябва да е демократичен, затова и аз гласувах. Но, като правило, у нас демокрацията често води до един безсмислен спор, който в крайна сметка ще бъде разрешен от администраторите. А, те от своя страна, си бяха набелязали хора, на които биха гласували доверие, наблюдавайки тяхната работа във форума и извън него. А, за възможността бъдещите модератори да изпълняват или не своите задължения можеха да се разберат на ЛС.
    Мисълтта ми е,темата да не се разраства повече, за да не се стига до конфликти! Така,че гласувайте!

  13. #73

    Подразбиране

    Абсолютно поткрепям delhinа и zdrave.
    Трябва всички да се подложат на гласуване .

  14. #74

    Подразбиране

    И аз съм учудена, ако избираме нови модератори,какво търси НИА в списъка,нали тя си е такава?

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Прави сте, малка грешка при съставянето на анкетата. Тя е само за новите модератори.

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •