Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 128
  1. #91

  2. #92

    Подразбиране

    Аз съм За всички, и за себе си съм съгласна

  3. #93

    Подразбиране

    Както се казва "Много баби,хилаво дете" и дано да не важи за случая тази поговорка.
    И без да имам нищо против срещу когото и да е персонално, само си задавам един въпрос : Кому беше нужна анкетата за гласуването?!
    Достатъчно бяха само да се предложат хората. И още в този ред на мисли, означава ли,че ако бяха предложени още 100 човека,всички щяха да се изберат


    И сега на всички нови казвам ДОБРЕ ДОШЛИ В ОТБОРА и ви пожелавам не желание за работа,защото то не ви липсва, а преди всичко лека работа и нека направим нашият форум достоен кандидат за приза "Образцов форум"./Малко ми звучи като тоталитарно понятие, но не можах да намеря по -подходящ израз в момента./
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #94

    Подразбиране

    Видях си името в Приложни изкуства, заедно с това на една моя дружка - lucy. Мисля, че е чудесно!

    Искам да кажа, "ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!" на всички 27 човека, гласували за мен. Не може да си представите колко съм щастлива, че сте ми гласували доверие!

  5. #95

    Smile

    Току що видях, че и аз съм включена в групата на модераторите. Благодаря Ви, но искам да кажа, че даже незнам как се държат куките за плетки и сега отивам да видя какъв е този раздел. Ако смятате, че все още ставам, ще се пробвам

  6. #96

    Подразбиране

    Ще бъда честна с вас .До преди два дни аз не бях влизала в тази тема и незнаех,че съм предложена.Късно беше да реагирам.Но за да оправдая доверието на тези хора които са гласували за мен съм съгласна.Радвам се че ще работя с Люси в екип.А темата "Други изкуства"ми харесва.Дори в момента се занимавам с нещо различно от гоблените и ще Ви го покажа тези дни.

  7. #97

  8. #98

    Подразбиране p.

    Първо се смутих от броя на модераторите, но сега мисля, че решението е мъдро. Когато премине първичния ентусиазъм, ще останат тези, които ще работят.
    Спорна ви работа!
    КЕЛЕБЕК

  9. #99

    Подразбиране

    Благодаря на всички, гласували за мен. Надявам се да оправдая доверието ви.
    Отивам да разузнавам разделите.
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  10. #100

    Подразбиране

    аз също се радвам че съм в екип с Таня и Дъки, а също и Стас , само все пак няксй да обясни какво точно ще правим
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  11. #101

    Подразбиране

    В моя раздел има "само" 260 теми - а идва пролет ... и пролетно почистване ............
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    В моя раздел има "само" 260 теми - а идва пролет ... и пролетно почистване ............
    Имаме оборотна пароструйка.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #103

    Подразбиране

    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ И СТАРИ МОДЕРАТОРИ!ПОЖЕЛАВАМ ВИ СПОРНА РАБОТА,И ДАНО НЕ ВИ Я СЪЗДАВАМЕ МНОГО


  14. #104

    Подразбиране

    Честито на всички
    И на мен ми харесва подбора

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на модераторите и на момичетата за доверието !
    Честито на всички нови модераторки - приятно и усърдно почистване
    Аз лично много се накефих че съм с Мимик - така де градските трябва да сме в екип

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •