Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 128
  1. #1

    Exclamation Нови модератори

    Здравейте,

    Тъй като има форуми без модератори ще помоля тук да предложите нови съфорумки, които мислите, че ще се справят с нелесната задача на модерирането.


    Ето и форумите, които се нуждаят от модератори:


    Представяне
    Интернет ресурси
    Печатни издания
    Обяви
    Измамници, мошеници и фирми-фантоми
    Рамки
    Бродерии
    Тъкани гоблени
    Плетива
    Други изкуства
    Приложни изкуства
    Здраве и медицина
    Проблеми и мнения

    Някой знае ли нещо повече за Бамби и Renny?

    За проблемите - мястото на сървъра наистина започна да намалява и затова помолихме maleks i NIA, ако имат някакви предложения за това как да освободим малко място докато поръчаме нови ресурси в края на месеца. Ето затова се разбрахме снимките от срещите да се отделят във външни сайтове и в темите да се посочи линк към албума.

    Също така ще помоля да си изтриете част от личните съобщения, които са стари и непотребни.



  2. #2

    Подразбиране

    За раздел -
    Представяне,предлагам- maleks,тъкмо и са наблизо и поздравите
    Рамки-Nia

    И за другите раздели ли,ние трябва да си кажем мнението



    Тъй като няма май много желаещи да предлагат,аз имам още някои и това са-
    Интернет ресурси-Ducky
    Печатни издания-Ducky
    marji ,Lucy и Araxna,Denica ,nellli,където вие решите,или направо те да си кажат къде предпочитат
    Ако някоя от тези дами които съм предложила не е съгласна,да го напише тук

    Давайте момичета и вие,нека има повече предложения...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря за гласуваното доверие!
    Предполагам, че съфорумците трябва да вземат това решение ...
    Принципно нямам против - предполагам, че мога да се справя, а ако ли не - може и да ме изтриете
    Нямам и никакви предпочитания за теми - от плетива, тъкани гоблени и медицина нищо не разбирам, но мога да изтрия всичко
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    А може и след като се предложат имената,да се направи анкета,и тя ще реши окончателно,кои ще са

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    Нещо............ никой от обяд не смее да пише по тази тема
    Е .............. аз ще се престраша да си кажа мнението:
    Аз също гласувам за Denica / да поясня, че не ми е близка или роднина /, а просто от самото начало във форума много ми е помагала / без да ме познава лично/. Предполагам, че и на доста от вас е помагала.
    По- късно се запознах с нея лично и мисля , че е сериозен, отговорен и деен човек и ако търсите такъв, мисля че сте попаднали на правилния Не на последно място има огромно сърце
    Това обаче е доста голям ангажимент и дали тя има възможност и иска да поеме такъв е нейно решение.
    maleks се е доказала също като деен човек и мисля , че ще се справи с още малко задачи.
    За останалите , които Манка предлага: Ducky, marji ,Lucy и Araxna също съм с много добри впечатления Опитни, отзивчиви и дейни хора, които ако им се възложат задачите със сигурност ще се справят прекрасно. Те обаче да преценят дали могат да се нагърбят с допълнители ангажименти. Познавам ги само виртуално, но предполагам ,че също са доста ангажирани в ежедневието си хора, а това да си модератор сигурно не е лека задача.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #6
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Аз предлагам vanina5860, защото е позитивна, аналитично мислеща личност, а и разполага с време и енергия да се справи и още една много важна причина - няма конфликт на интереси, защото не е участник и модератор в други форуми...

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Благодаря за гласуваното доверие!
    Предполагам, че съфорумците трябва да вземат това решение ...
    Принципно нямам против - предполагам, че мога да се справя, а ако ли не - може и да ме изтриете
    Нямам и никакви предпочитания за теми - от плетива, тъкани гоблени и медицина нищо не разбирам, но мога да изтрия всичко
    Това последното много ми хареса! Давай ! Аз съм с теб!

  8. #8

    Подразбиране

    АЗ ИСКАМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СТАНАТ ТЕЗИ КОИТЕ НЯМАТ ПРОБЛЕМ СЪC СЪФОРУМКИТЕ.. manka, НЕ ЧЕ ТЕЗИ КОИТЕ ТИ СИ ПРЕДЛАГАЛА ИМАТ ПРОБЛЕМ СЪС НЯКОГО.. HO.. ДА СТАНЕТ ТЕЗИ КОИТЕ СА НАИСТИНА НЕУТРАЛЕНИ..

  9. #9

    Подразбиране

    И mimik ще се справи с подобна задача!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Добро утро на всички.
    От вчера гледам че няма много желаещи да си кажат мнението по въпроса...........
    Моето мнение е че наистина трябва да са хора които имат желание и възможности.Време за това .........
    Доколкото до конфликтите не мисля че е от много голямо значение.....
    Всички от време на време може да сме се изразявали малко по ....... "остри" Но нали сме хора които могат да си простят
    Желая успех и търпение на новите модератори.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: gif 13.gif‎ (50.2 KB, 0 показвания)
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  11. #11

    Подразбиране

    Бих искала да си направя отвод. Просто не е подходящ моментът за допълнително ангажименти от моя страна към форума. В къщи вече съм без интернет - преместихме абонамента на сина в Бургас. А освен това ми предстои и смяна на работата и изобщо не знам какво време ще имам в бъдеще за форума. При това положение едва ли ще мога да бъда ефективен модератор.
    На тези, които бъдат избрани за модератори, пожелавам да бъдат справедливи и безкомпромисни. Да не толерират никой потребител. Да поддържат форума чист и прилежен и да съумяват навреме да подтискат излишните емоции в него!

  12. #12

    Подразбиране

    С риск да ме упрекнат ,че съм пристрастена към " пловдивската група" ще предложа още 2 -ма mimik и did_tag. Познавам ги лично и съм горда от това.
    Според мен са доказали , че са сериозни хора, работохолици и отзивчиви. От достатъчно дълго време са във форума и имат доста опит.
    Убедена съм, че ще се справят с лекота, с евентуалните си задължения и отговорности.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #13
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    То така както върви разговора тук... можем да предложим абсолютно всяко момиче от форума - всички са добри, отзивчиви и с компютърни умения /щом са тук/
    Не е ли по-добре, който иска да поеме такъв ангажимент, сам да напише тук къде иска да е Модератор, така ще си спестим неудобството, ако забравим да предложим някого и после може да направим анкета

  14. #14

    Подразбиране

    Да поясня, че нямам нищо против останалите предложени за модератори. Просто не ги познавам достатъчно и мога да изкажа категорично мнение само за тези които познавам и съм "виждала в действие".
    Пък и доколкото разбрах, точно тук е мястото да предложим имена, а по късно да се гласува в анкета. Така, че колкото повече предложени, толкова по- голям и демократичен ще е избора. Ако аз нещо не съм разбрала добре , моля да бъда извинена.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    От мен предложението е - sonq. Винаги е отзивчива, справедлива и точна.

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •