Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 128
  1. #16

    Подразбиране

    Аз съм за Аби и Ванина


  2. #17

    Подразбиране

    Радостче, Ваня, много благодаря за оказаното доверие, но нека преди да се направят номинаций, да споделя, че ми предстой пътуване за неопределено време извън България и това е достатъчна причина, поради която моето име да не фигурира.
    Подкрепям мнението и съм убедена, че има момичета, които са отговорни, всеотдайни и с чувсвто за мярка и такт, заслужаващи да поемат тази не лека дейност на модератор. Нека не се притисняват и да обявят, че имат възможност да заемат и се нагърбят с допълнителен ангажимент.

  3. #18

    Подразбиране

    Светла Петрова
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #19

    Подразбиране

    Момичета, струва ми се, че предложенията за нови модератори трябва преди всичко да се съгласуват лично , преди да се направи номинацията. Второ - много е важно модераторът да има достатъчно свободно време и да е човек, който с едното око по всяко време може да надзърта във форума. Аз съм на принципа - повече модератори с по-малко теми, а не малко на брой модератори, които отговарят за повечко теми. Така, всяко "моди" ще може да наблюдава отблизо, темата за която отговаря и да има време да направи необходимото почистване и др.такива.
    А иначе - подкрепям изцяло предложението на Манка за модератори /стига и те самита да са съгласни/. Ducky определено е попадение в десятката за темите, за които е предложена.

  5. #20

    Smile

    Напълно съм съгласна с nellli, модераторите трябва да са повече и да имат по-малко теми за които да отговарят.
    А що се отнася до споменаването на моето име в списъка /благодаря Пепи за доверието/, не считам, че ставам за модератор. Понякога мога цял ден да съм на компа, друг път не. Мисля си, че е Мимик, и Деница, и Луси, и Светла Петрова и Дъки /стига да са съгласни/ ще са отлично попадение.

  6. #21

    Подразбиране

    Деница, Мимик, Дъки, Арахна.
    Така като гледам Ния е на път да изтрие целия архив и още еднин ресор ще поддържа модераторския и тренинг.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #22

    Подразбиране

    Тъй като познавам варненската група мога да кажа ,че всички са много достойни хора.За Арахна съм с двете ръце за-естествено и тя да е на същото мнение.Според мене важното е да се свърши работа,а наистина повечето модератори ще могат спокойно да си разпределят задълженията на нелеките задачи.

  8. #23

    Подразбиране

    УРА, много се радвам на демократичния избор!

    Всички предложения са много добри, но за кандидатурите на Люси и Дъки, гласувам с две ръце!

    Супер са подходящи! Знаят, могат и са безпристрастни! А да не говорим, че са готини!

    Най-накрая и ние нещастни софиянки да имаме представителство в управлението на форума!
    До този момент нямахме такова!

  9. #24

    Подразбиране

    Таня, съгласна съм с теб, че софиянци трябва да имат представителство
    До момента бях убедена, че ти също си модератор/явно някъде съм видяла името ти/
    Разбирам, че са нужни повече момичета, тъй като работата е обемиста.
    Теб те виждам като един обединител на софийската група и наред с другите имена искам да предложа и твоето.
    И така - TDK притежава всички качества, необходими за длъжността модератор. Вярвам, че много съфорумки ще бъдат доволни
    Тактичността , която е важен момент в основата на характера ти, е факт

  10. #25

    Подразбиране

    Ако Ванина отпадне и аз съм за ТДК


  11. #26

    Подразбиране

    nadejdabr
    Не забравяйте нашите емигранти,които заемат значително място във Форума и заслужават поне един представител...
    Иначе съм съгласна с предложените модератори:всички са достойни хора.

  12. #27

    Подразбиране

    Нямаше ме няколко дни и сега гледам, 4е се се заформила дискусия
    Съгласна съм, че трябва във вси4ки теми да има модератори, така ще се подържа редът и ще бъде по подредено, има нужда някои да почиства излишните постове
    Относно кандидатурите мога да предложа TDK, Lusy,rostso, Дъки, Деница,Аби1004, cvetkovaa .... всъщност има доста момичета които са отговорни и подходящи за тази длъжност, стига те да са съгласни да поемат този ангажимент, все пак те си знаят колко свободно време имат.

  13. #28

    Post

    С ДВЕ РЪЦЕ ГЛАСУВАМ ЗА LUCY, TDK , DUCKI , ROSTCO И ABI. ДО СЕГА СЕ СПРАВЯТ ЧУДЕСНО .

  14. #29

    Подразбиране

    Хайде момичета и момчета,
    които имат време и желание нека да пишат по два три реда ТУК за себе си и след това ако се наложи да се гласува за всяки по отделно.
    http://remziyeavukat1.multiply.com/
    remziyeavukat@abv.bg
    remziyeavukat@yahoo.com
    remziyeavukat@hotmail.com
    http://www.goblenshare.somee.com/

    Красив е живота на кино,
    В романа е просто МЕЧТА
    Но вгледай се в него отблизо
    и ще видиш
    че то е БОРБА!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, благодаря за доверието.По принцип имам време, което мога да отделя в помощ за форума.Ако сметнете, че мога да се справя - на разположение съм.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •