Резултати от анкета: Гласуване за нови модератори

Гласували
124. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • teen_f

    29 23.39%
  • Mimik

    41 33.06%
  • lucy

    48 38.71%
  • TDK

    65 52.42%
  • Nelia

    26 20.97%
  • Юра

    23 18.55%
  • Denica

    55 44.35%
  • Светла Петрова

    49 39.52%
  • Araxna

    39 31.45%
  • Ducky

    46 37.10%
  • Захар

    32 25.81%
  • -

    0 0%
  • Дида

    22 17.74%
  • did_tag

    21 16.94%
  • sonq

    25 20.16%
  • abi1004

    28 22.58%
  • viking

    38 30.65%
  • stas

    35 28.23%
  • rostso

    27 21.77%
  • pakpak

    43 34.68%
Анкета с отговори.
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 128
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте!
    И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат!

  2. #32

    Подразбиране

    Светла Петрова
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #33

    Подразбиране

    LUCY, TDK , DUCKY

    Дали да не се пусне анкета и да се гласува?

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Моето скромно мнение - трябва да има отделен модератор за всяка теми!
    Това е практика в повечето форуми!
    Модераторите имат права само за дадената тема, за която отговарят! С една дума ограничена отговорност!
    Единствено право за действия по целият форум имат администраторите!

    А не както е тук!

  6. #36

    Подразбиране

    Тъй като вече има съфорумци предложени за поста модератор, предлагам в понеделник или във вторник да публикуваме анкетата.
    Ако избраните модератори са по-малко от форумите, предлагам някой от сегашните модератори да поемат по още един форум или някой от новоизбраните да поемат по два. Вие какво ще кажете, дали има по-добър вариант


    Честит празник на всички!

  7. #37

    Подразбиране

    Темите, които нямат модератори са 13, а предложенията колко са последно....Ако има по-малко от 13 предложение, май няма да има нужда от анкета.
    Аз продължавам да си поддържам тезата - повече модератори с по-малко теми. Или тък всеки модератор да има по две теми и тогава първите 6 или 7 човека от анкетата, получили най-много гласове автоматично стават модератори.

    Честит празник и на теб Динко и приятно прекарване днес.

  8. #38

    Подразбиране

    Аз предлагам ако има сред нас хора, които разполагат с повече свободно време и са на ти с компютрите, да се самономинират. Мнението ми е, че всички тук са добронамерени и готови да помогнат и ще гласувам за всеки, който е съгласен да се нагърби с тази немалка отговорност.

  9. #39

    Подразбиране

    Венета и аз съм съгласна с теб.Защото предлагаме хора,без да сме наясно дали могат да се справят и дали имат време за това.Хайде момичета ,по желание,кой може и иска? Нали знаете,скромността,вече не краси човека...

  10. #40

    Подразбиране

    Това предложение е много правилноПри условие, че сред нас има много момичета, които са на ти с техниката и ако се окаже, че разполагат със свободно време и желание, то ги умолявам да се представят.Много ще е неудобно положението, ако ние номинираме човек, който де факто не разполага с нужното, за проследяване и поддържане на темите време.
    Моля ви, момичета, обадете се

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от napetia Виж мнение
    Здравейте!
    И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат!
    Аз също познавам тези хора и смятам ,че ако са съгласни може да им се гласува доверие Наред с тях бих предложила и Stas ,стига тя да няма нищо против

  12. #42

    Подразбиране

    teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте

  13. #43

  14. #44

    Подразбиране

    Явно никой няма да се престраши да каже,че иска и може да се справи със задачката...Ето защо предлагам Дида , via_1313 и viking
    Редактирано от ata : 15.02.2009 в 10:16.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    за сега виждам че Таня и Светлето са се откликнали на предложението , значи приемат сложната задача, затова с две ръце бих гласувала за тях, другите нищо не пишат - могат ли, искат ли??? също ми харесва идеята за някой от чужбина - и много ще се радвам това да бъде Надето стига да иска, бих добавила и Дида
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •