Страница 73 от 73 ПърваПърва ... 2363717273
Показване на 1,081 до 1,085 от 1085
  1. #1081

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    lali-много са интересни тия бонсаи, но как се отглеждат?Искат ли специални грижи?А и виждам ,че пеперудкте са ги харесали дори!
    Mimka, харесвам си бонсаичето най-вече защото не е капризно и никога не остава без листа. Имам го от около година и отначало много се притеснявах как ще се справя защото преди около 5 години уморих едно. Най важното е да не иставяш почвата да пресъхне, да не е на пряко слънце и редовно да пръскаш листата му.
    Ако се решиш да се вземеш едно такова ще видиш, че никак не е трудно отглеждането и доставя удоволствие да го подрязваш и оформяш. А цветовете му са просто прелестни. Това е едно от цветчетата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #1082

    Подразбиране

    Момичета благородно Ви завиждам че имате градинки където да садите калдаръмчета. И аз искам, но за съжаление трябва да се задоволя само с миниатюрното си дръвче и няколко саксии

  3. #1083

    Подразбиране

    lali,благодаря за информацията за бонсая.Май ще си взема и аз, само трябва да си избера.Но сега имам толкова цветя на терасата, а и в стаите, че не знам след месец- два къде ще им намеря място.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  4. #1084

    Подразбиране

    Това последното е бамбук нали,много са хубави

  5. #1085

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ,бамбук в екопочва

Страница 73 от 73 ПърваПърва ... 2363717273

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •