Страница 11 от 73 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 1085
  1. #151

    Подразбиране

    Имате много красиви цветя!За сега мога да ви покажа само как цъфти китайската ми роза!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #152

    Подразбиране

    :Момичета цветята ви са много крисиви. Някъде напред срещнах за пасифлората искама да попитам мисля че Nadegda беше снимала нейната как се прихваща от семена или от издънки.
    Nelia искам да попитам за бамбука, кога го сееш в саксия. Моя колежка беше си купила, момичето от цветарския магазин и казала да го държи във вода с памук и в банята, което ми се струва нелепо след което разбира се той загина.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  3. #153

    Подразбиране

    Ууууууу, 4е хубав цвят

  4. #154

    Подразбиране банани

    момичета миналата седмица за рожденния ми ден ми подариха бананова дръвче ама незнам как трябва да го гледам :? исками се да съм му добра стопанка и затова ви моля за съвет.казаха ми,че искало мн вода, после дриги ми казаха обратното.....еееее не искам бананчето да ми е опитно зайче

  5. #155

    Подразбиране

    [
    Nelia искам да попитам за бамбука, кога го сееш в саксия. Моя колежка беше си купила, момичето от цветарския магазин и казала да го държи във вода с памук и в банята, което ми се струва нелепо след което разбира се той загина.[/quote

    Мери,бамбуковата пръчка беше във ваза с вода около месец-два.През това време покара коренчета.Засадих го без проблем в саксия.Отглеждам го в хола.Оросявам го от време на време.Разбира се и по малко тор му слагам,както и на другите си цветя
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  6. #156

    Подразбиране

    Благодаря за бързия отговор Nelia, почвата с повече пясък или както за другите цветя. Отдавна съм хвърлила око на бамбуковите пръчици но все не се решавам, но при първа възможност ще си купя и ако има проблем знам кой ще може да ми помогне. Още веднъж благодаря.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  7. #157

    Подразбиране Re: банани

    Цитат Първоначално написано от inqn_f
    момичета миналата седмица за рожденния ми ден ми подариха бананова дръвче ама незнам как трябва да го гледам :? исками се да съм му добра стопанка и затова ви моля за съвет.казаха ми,че искало мн вода, после дриги ми казаха обратното.....еееее не искам бананчето да ми е опитно зайче
    Аз също имам банан и наистина изисква много поливане, разбира се не да подгизва почвата. Също така трябва да се пресажда всяка година в саксия с 1 номер по-голяма от предишната. Успех!

  8. #158

    Подразбиране

    Бамбука за който аз писах изглежда като при пандите.
    http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=1727
    Само, че не така уръфан.

  9. #159

    Подразбиране

    Знаете ли какво представлява цветето на парите и къде да намеря информация за него?Благодаря на всички,които ще ми отговорят!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Meri
    Благодаря за бързия отговор Nelia, почвата с повече пясък или както за другите цветя. Отдавна съм хвърлила око на бамбуковите пръчици но все не се решавам, но при първа възможност ще си купя и ако има проблем знам кой ще може да ми помогне. Още веднъж благодаря.

    Мери,почвата е съвсем същата като при другите ми зелени цветя Щом може да расте бамбука само във вода,така че не е капризен.Оросявам и поливам често.Купи си няма да съжаляваш
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  11. #161

    Подразбиране

    [quote="blue_bouble"]Знаете ли какво представлява цветето на парите и къде да намеря информация за него?Благодаря на всички,които ще ми отговорят![/quote


    :wink: А не става ли всъщност въпрос за дървото на живота За него съм чувала още да го наричат паричково дърво.Аз го имах преди време.Много е разпространено
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  12. #162

    Подразбиране

    Мисля,че не е.Имам дърво на живота,но е много малко около 30 см.Казаха ми да е на слънце и да го поливам през ден.Засега върви добре,откакто ми го подариха/20дни/ има много нови листенца.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble
    Знаете ли какво представлява цветето на парите и къде да намеря информация за него?Благодаря на всички,които ще ми отговорят!
    Аз имам едно цвете, което се нарича паричка, но незнам дали това е цветето на парите. Това, за което аз говоря е с кръгли зелени листенца и не изисква никакви допълнителни грижи - само често поливане.

  14. #164

    Подразбиране

    Аз имам дървото на живота , но знам 4е то няма нищо общо с дървото на парите.И да ви кажа 4сестно мисля 4е дървото на парите го има в два вида- едното е с тъмно зелени кръгли, но тънки листенца ( докато дървото на живота е с дебели4ки ) и не е капризно, а другото е с със ситни по-светло зелени листенца и расте на нещо като храст4е. Мисля , 4е не цъфтят.

  15. #165

    Подразбиране moite tzvetya

    Реклама:
    az sisto obojavam tzvetyata ...
    i eto nyakoi ot moite tzvetya..
    padam si po temenujkite i begoniite i mushkatoto
    lubitelka

Страница 11 от 73 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •