Страница 4 от 73 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 1085
  1. #46

    Подразбиране

    Werty, през пролетта - април месец

  2. #47

    Подразбиране

    nellli, на теб кой ти каза това? Ако е баба - ще слушам, ако не е тя - ще се инатя и ще искам инфо от др източник.

  3. #48
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  4. #49

    Подразбиране

    Werty, наистина е баба. Нали ти казах, че в мазата ни още има едни големи чували и едни плетени кошове - пълни с памук. На всичко отгоре бабата не дава да го хвърля. Така си събира праха. А тези познати от Казанлък също гледат памук, така, че и от там ще почерпя информация. А и правилно търсиш и други източници - за най-сигурно

  5. #50

    Подразбиране

    werty,и аз питах кога се засажда памука .Казаха ми към края на април ,на 7-8 -см дълбочина с редосеялки.Не обича много влага.Сложи го на светло и слънчево място .

  6. #51

    Подразбиране

    Добре, април значи - ще слушам :+)

  7. #52

    Подразбиране Благодарско!!!!

    DEMETRA, DUCKY благодаря за съвета стискайте палци ще се пробвам с пасифлората сега а за на пролет са ми обещали доста цветя и ще видим какво ще излезе

    Някой харесва ли кактуси. Аз имам един любим, но дори не му знам името :twisted: , баба ми го гледа и е почти на моите сромни 20 години, има много страшни бодли, но бели огромни, издължени цветове, които разцъфват нощем и имат страхотен нежен аромат........упс май се увлякох в спомени

  8. #53

    Подразбиране

    werty стискам палци за памука, съжалявам че не можах да ти дам никаква информация и да ти помогна, УСПЕХ!!!!!!!!!

  9. #54

    Подразбиране

    Аз харесвам кактуси но още не съм накарала моят да цъфне

  10. #55

    Подразбиране

    И аз много обичам кактуси,за рождения ми ден една моя приятелка ми купи едно кактусче представете си цъфнало,да ама не някой умник залепил изсъхнал цвят с силикон , и си имах шес месеца цъфнал кактус.

  11. #56

    Подразбиране

    Имам 2 огромни кактуса - всяко лято са пълни с пъпки и цъфтят по няколко пъти - разкошни дълги бели цветове и със страхотен аромат. Обикновено цъфтят по 2 цвята нведнъж, а едно лято единият имаше 4 едновременно. Но ако са в хола, откъдето се влиза в спалнята, сутрин винаги много боли глава, когато има цвят - предполагам от много силния аромат и колкото и да пия аналгини, по цял ден не минава . Така че колкото и да искам да им се наслаждавам, поради горчивия опит ги изнасям на терасата, когато цъфтят.

  12. #57

    Подразбиране

    Какво ги правиш че цъфтят аз нямам нито един цъфнал :?

  13. #58

    Подразбиране Здравейте

    Присъединявам се с удоволствие към любителите на цветята-не само че ги обичам и къщата ми е превърната в градина,но и преди да се пенсионирам,се занимавах с производство на цветя и продавах в София на пазара...На какво ли не ме е подлагал живота,нали? Колкото до кактусите,имам си един,който цъфти през лятото-много красиви жълти звезди-но пък миризмата му е много гадна :? По принцип съм привърженичка на цъфтящите видове.Засаждам ги през пролетта и ми радват сърцето до късна есен.Една част,които са многогодишни,прибирам на топло.Колкото до пасифлората-имам две саксии от нея-стари цветя-но миналата година станаха до 4 м дължина и не поискаха да цъфтят.Ако и тази година са така,ще ги изхвърля...Много харесвам Кобеята-цъфти цялото лято и е увивно растение-върви си по стената Другите са така наречените Кавалер и дама-вид бегония-също с прекрасни цветове...Повече няма да ви занимавам с моите мечтания за топлото време и цветя...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  14. #59

    Подразбиране да се присъединя и аз!

    аз обожавам цветята и у нас те са в повече от нормалното не знам кои обичам повече-дали цъфтящите или стайните.След като няколко години екпериментирах у дома сега отглеждам много драцени,юка,аглунема,бенджамини,каменни цветя,азалии,папрати ...а лятото на терасата-много фуксии(обички),сакъсчета,мини слънчогледи,...цветята са ми като приятели -колкото повече се грижа за тях и ги обичам ,толкова повече те ми се отблагодаряват ето ,можете да видите някои от тях и представете си -мъжете вече не протестират ,че им отнемем място у дома
    http://iplants.ru/forum/viewtopic.php?t=3660&start=60
    Не позволявай на случайността да те отклони от онова,което със сърцето си знаеш,че трябва да направиш!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Валари цветята ти са страхотни.

Страница 4 от 73 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •