Страница 53 от 73 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследенПоследен
Показване на 781 до 795 от 1085
  1. #781

    Подразбиране

    Цветята са разкошни.Браво на стопанката!Моите лалета са малко, а нарцисите едва сега се показват.Във Варна май не е по-топло.

  2. #782

  3. #783

    Smile

    Момичета завиждам Ви благородно за прекрасните градини,с които ни радвате очитеА неи ще се задоволим само със стайните

  4. #784

    Подразбиране

    Малко цветя за пролетните дни.Най-много се радвам на люляка-дъщерята си го купи преди пет години съвсем малко стръкче в саксия.Цъфти за първо година.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #785

    Подразбиране

    Ох момичета прекрасни градинки и прекрасни цветя! Браво на градинарките!
    Моля ви за помощ!
    Аз от както сам тук цветята в къщи ми напомнят за гробище. Малко ми е срамно, но направо сякаш сам се побъркала. Тук наистина пред гробището продават прекрасни аранжировки на рози , хризантеми и най вече на орхидеи. Отрязан цвят и саксии, нямате идея какви красоти. Обаче аз може би се стресирах ли какво ли и сега като видя по цветарските магазини цветя всe искам да си куя за в къщи и като се замисля къде да го сложа и как .... и така все ми изплува това чувство. И ме е яд., но немога да се преборя. Кажете ми какво да направя за да променя мисленето си.
    alunagalia@libero.it



  6. #786

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alunagalia Виж мнение
    Ох момичета прекрасни градинки и прекрасни цветя! Браво на градинарките!
    Моля ви за помощ!
    Аз от както сам тук цветята в къщи ми напомнят за гробище. Малко ми е срамно, но направо сякаш сам се побъркала. Тук наистина пред гробището продават прекрасни аранжировки на рози , хризантеми и най вече на орхидеи. Отрязан цвят и саксии, нямате идея какви красоти. Обаче аз може би се стресирах ли какво ли и сега като видя по цветарските магазини цветя всe искам да си куя за в къщи и като се замисля къде да го сложа и как .... и така все ми изплува това чувство. И ме е яд., но немога да се преборя. Кажете ми какво да направя за да променя мисленето си.

    Ами помисли си само-освен с краят на един живот,цветята са свързани с много хубави моменти -раждане на нов живот, сватба, рожден ден и какво ли още не. Дори едно цвете да подариш на някого е знак на обич.Мисли си за всичко това и гони черните мисли от главата си. И се наслаждавай на красотата и настроението,които цветята носят.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #787

    Подразбиране

    Ами там е проблема- виждам ги навън - фрезии, иглики, рози,....орхидеи. Прекрасни и ми идва желание да си купя Прибирам се в къщи и там ми става нещо немога да им намеря място ужасява ме мисълта че ще ги поставя във ваза на масата . Незнам от къщата ли е ....направо сам за психиатър. В други къщи харесва ми дори се запалвам и аз да си взема така и после отива на терасата.
    И се старая да мисля по друг начин , но дълбоко някъде в мен изпитвам тягостното чувство.
    Извинете ми май сам патетична. Ама немога да се примиря с мисълта че едно цвете - най -съвършенното създание на земята ....ужасявам се
    .
    alunagalia@libero.it



  8. #788

    Подразбиране

    Parvo izviniavaite ,che pisha na latinitsa,no imam problemi s kirilitsata.Kakvoto i da ti kaja mila,istinata e che samo ti mojesh da se preborish s tova chuvstvo i vsichko zavisi ot tebe.Na parvo vreme si vzimai tsvetia koito ne gi svarzvash s tova,a moje da probvash i sama da si poseesh.

  9. #789

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alunagalia Виж мнение
    Ох момичета прекрасни градинки и прекрасни цветя! Браво на градинарките!
    Моля ви за помощ!
    Аз от както сам тук цветята в къщи ми напомнят за гробище. Малко ми е срамно, но направо сякаш сам се побъркала. Тук наистина пред гробището продават прекрасни аранжировки на рози , хризантеми и най вече на орхидеи. Отрязан цвят и саксии, нямате идея какви красоти. Обаче аз може би се стресирах ли какво ли и сега като видя по цветарските магазини цветя всe искам да си куя за в къщи и като се замисля къде да го сложа и как .... и така все ми изплува това чувство. И ме е яд., но немога да се преборя. Кажете ми какво да направя за да променя мисленето си.
    Защо не се опиташ да свържеш определени цветя с прекрасни моменти от твоя живот, сигурна съм че има много такива ( поне при мен е така) и си мисля, че ще се почувсташ по-добре. Минала седмица, точно на рожденният ми ден почина баба ми. Тя беше човек ,който обожаваше цветята и особенно като видя червени лалета(това и бяха любимите), ме изпълват топли чувства и красиви спомени.

  10. #790

    Подразбиране

    Виждам, че доста съфорумци освен гоблените обожават и цветята. И на мен са ми може би хоби номер 1, дори и преди гоблените. Ето тук може да разгледате моята колекция.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190187. Любимите ми са орхидеите, не знам какво не правя като хората, защото не се развиват добре при мен.

  11. #791

    Подразбиране

    Прекрасни цветя имаш!Орхидеите и аз ги харесвам,но никога не съм гледала.А теменужката ти е като моята.Колко дълго ти цъфти.Моята нещо си почива.

  12. #792

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Прекрасни цветя имаш!Орхидеите и аз ги харесвам,но никога не съм гледала.А теменужката ти е като моята.Колко дълго ти цъфти.Моята нещо си почива.
    Теменужката я карам да цъфти по два пъти, но през лятото я поливам през 2 седмици с тор за цъфтящи цветя.

  13. #793

    Подразбиране

    Благодаря ви за съветите момичета, наистина ще си купя семена и ще пробвам да отгледам нещо , дано се преборя с това, незная наистина от къде ми дойде .
    alunagalia@libero.it



  14. #794

    Подразбиране

    Ето мене какво ме зарадва
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #795

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са красиви! Моите цъфтят по-късно.

Страница 53 от 73 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •