Страница 63 от 73 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследенПоследен
Показване на 931 до 945 от 1085
  1. #931

    Подразбиране

    На дъното няма нищо.Може да е сянка.Самото цвете е в саксия и с нея е във водата.Водата сменям като извадя саксията ,изливам легена и пълня с чиста.Преди това го мия.Отнема много по-малко време от колкото изглежда.А моя позната има в двора си нещо като езеро, но дъното не е облицовано.И понеже е дълбоко-там зимуват и не им сменя водата.А моята зимува в.приземието на студено, с вода само колкото да е мокро дъното на съда.Тогава я местя със саксията в малък съд.

  2. #932

    Подразбиране

    Привет на любителите на цветя
    Ако някой отглежда жасмин в домашни условия да ми даде съвети и препоръки за отглеждането.До сега не съм се грижила за тази красота.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #933

    Подразбиране

    за пръв път виждам такова цвете до дома в комшиите има жасмин но той е на двора на оградата и не е такъв мирише прекрасно на твоя листенцата са му като на восъчето и много е хубав

  4. #934

    Подразбиране

    И не само жасмина, виждам и гоблена зад цветята.

  5. #935

    Подразбиране

    Да точно като на восъчното цвете изглеждат листенцата.

  6. #936

    Подразбиране

    Zdrave, твоето цвете се казва стефанотис - много популярно в Гърция. Иска да е на място, където има много светлина, но не на пряко слънце, да не го засушаваш съвсем, наторяване поне веднъж в месеца. Сега лятото можеш да го извадиш и навън, но е от цветята, които не обичат много да им сменят местата.
    Успех в отглеждането!

  7. #937

    Подразбиране

    Здраве, и моята информация е същата-за да цъфти, иска наторяване.Да не се преполива и да е на светло.Моя позната го гледа на остъклено стълбище без ярка светлина-увила го е като лиана до където стига и е много красиво като нацъфти.

  8. #938

    Подразбиране

    Благодаря за съветите
    сега съм му отредила място на един източен прозорец и няма да го местя , дано му хареса там.Красиви цветове има наистина.

  9. #939

    Подразбиране

    Да се похваля и аз с моите цветя тази година на терасата
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250104

  10. #940

    Подразбиране

    Боже, каква красота , просто останах без думи.С нетърпение очаквах да ги покажеш.Направо ми взе акъла

  11. #941

    Подразбиране

    Нямам думи и не зная какво да каже.Хубаво, красиво,прекрасно-всичко е недостатъчно за цветята на Донка.Прекланям се !
    Аз искам да си покажа кактуса,който се отвори днес-цъфти ми за трета година.Но Донка има и от него.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #942

    Подразбиране

    Донка ,много красота събрана на едно място.Може ли и един въпрос- къде ги прибираш всички тия саксии зимата?При теб е като в ботаническа градина.Разкош!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #943

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Да се похваля и аз с моите цветя тази година на терасата
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250104
    Какво да кажа който си го може го може

  14. #944

    Подразбиране

    Мога само да кажа-НЕВЕРОЯТНА КРАСОТА!Разгледах снимките няколко пъти, просто не мога да откъсна очи от тях.Поздравявам те за това райско кътче.

  15. #945

    Подразбиране

    Реклама:
    d0nka възхитена съм не знам какво да кажа виждам че отглеждаш така обичаните от мен върбинки можеш ли да ми обясниш повече за това цвете как се развъжда едногодишно ли е и каквото знаеш за да е така красиво БРАВО ти си направила прекрасен оазис

Страница 63 от 73 ПърваПърва ... 13536162636465 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •