Страница 71 от 73 ПърваПърва ... 21616970717273 ПоследенПоследен
Показване на 1,051 до 1,065 от 1085
  1. #1051

    Подразбиране

    lari, благодаря миличка,но много си далеко

  2. #1052

    Подразбиране

    Чудесни са кътчетата ти и за отдих и за шиене.
    Искам и аз при теееееб
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #1053

  4. #1054

    Подразбиране

    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  5. #1055

    Подразбиране

    Добре,че неможем да отидем всички желаещи

  6. #1056

    Подразбиране

    Здравейте. Днес направих снимки на моята градинка на перваза на прозорците ми. Жалко, че не може толкова добре да се види как изглежда в действителност, защотото снимам от улицата поради липса на тераса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #1057

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Здравейте. Днес направих снимки на моята градинка на перваза на прозорците ми. Жалко, че не може толкова добре да се види как изглежда в действителност, защотото снимам от улицата поради липса на тераса.
    Не се притеснявай изглеждат страхотноТази година мойте всичките изсъхнаха,а семената ми въобще не се хванаха.Но поне се радвам на вашите градинки

  8. #1058

    Подразбиране

    matcata, нямате проблем-може на куп, може и на части да идвате.Е, няма да има сянка за всички,но ще измислим нещо!
    А цветята на перваза са чудесни!

  9. #1059

    Подразбиране

    lari, ние ще си донесем чадъри, а цветята на прозореца наистина са хубави

  10. #1060

    Подразбиране

    Цветята ти са чудесни, прозорците ти са толкова весели с тях.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #1061

    Подразбиране

    Аз всяка година си купувам корени и съм много доволна. Само дето петуниите постоянно завъждат едни бели въшки и се налага от време на време да ги пръскам с препарат.

  12. #1062

    Подразбиране

    ra4ko75, много са ти красиви прозорците.
    Всяка година правя опит да направя нещо такова , но като при matcata всичко ми изсъхва. Но пък си пълня очите и душата с вашите цветя.

  13. #1063

    Подразбиране

    Миналата година и моите прозорци изглеждаха така,но тази година беше истинска катастрофа,макар че вината е само моя,защото нямах много време за тях и то им се отрази,но добре че ви има вас

  14. #1064

    Подразбиране

    При мен не става и не става. Слънцето явно идва в по вече. Терасата ми е западна и от обяд като напече чак да залез. Какво ли не пробвах ,само калдаръмчетата успяват да оцелеят в тези пустинни условия.

  15. #1065

    Подразбиране

    Реклама:
    nvvs и мойта тераса е такава дали в това е проблема.Ама поминалата година бяха разкошни,но тази дори теменужките които купих готови отгледани изсъхнаха.Абе дворчето си е дворче и водна лилия можеш да си гледаш...Стига,че се размечтах.

Страница 71 от 73 ПърваПърва ... 21616970717273 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •