Показване на 1 до 15 от 62

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Mimiko,имам приятелка,която се занимава с графичен дизайн.От нея знам,че ако имаш Adobe Master Collektiоn можеш pdf файла да го обърнеш в jpg.Оттам,пак с графична програма(мисля,че беше Корел Дро) да съединиш отделните части в едно цяло и след това цялата картина да я прекараш през РМ.Обаче всичко е много сложно.Поне аз не бих се справила,защото хал хабер си нямам от графични програми.Даже не съм сигурна дали съм разбрала както трябва.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Mimiko,имам приятелка,която се занимава с графичен дизайн.От нея знам,че ако имаш Adobe Master Collektiоn можеш pdf файла да го обърнеш в jpg.Оттам,пак с графична програма(мисля,че беше Корел Дро) да съединиш отделните части в едно цяло и след това цялата картина да я прекараш през РМ.Обаче всичко е много сложно.Поне аз не бих се справила,защото хал хабер си нямам от графични програми.Даже не съм сигурна дали съм разбрала както трябва.
    Благодаря ти , добре си разбрала, ще пробвам

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    не че съм голям спец по всички възможни проглами, но съм пробвала с много и затова знам че няма такъв вариант който да разпознае сам символите на листа и да ти го направи директно в праграмата - ако имаше такъв вариант разработчиците на програмата биха го направили.
    Може да се ползва програма за разчитане на символи но пак се опира до това че се създама графичен файл който може само да се ползва като позложка за набиране на схемата но не автоматично да се пренабере. Иначе с приложенията на адобе може да се конвертира от пдф във ждипиег или някакъв друг формат не е необходимо да имаш други скъпи приложения. Преди врама в списанието даунлоудБГ имаше много такива малки програмки за прехвърляне от един графичен вид в друг

    Ето едно паказно, на това какви са функциите на pdf файла
    http://www.pdf-to-jpg.com/
    не само convert PDF to JPG , но и много други функции има adobe reader
    Convert PDF to Word DOC.
    Има такава опция за разпознаване на символите но ги превръща в word документ.
    А от пдф в пат файл не става, са съжаление !!!
    Могат да се конвентират в xsd, но те не са за програмата РС, а за друг вид схеми
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •