Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 62
  1. #1

    Question Въпрос към работещите с PM

    Здравейте, интересува ме има ли начин схема в pdf да се преобразува в xsd или pat формат? По точно има ли начин да отворя схема в pdf с PM

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  3. #3

    Подразбиране

    Може ли някои да ми обесни как мога да пренабера схема в РМ.Имам две китаиски букети много красиви на са цветни и не се виждат хубаво,затова искам да се науча и ги пренабера

  4. #4

    Подразбиране

    Mimiko,имам приятелка,която се занимава с графичен дизайн.От нея знам,че ако имаш Adobe Master Collektiоn можеш pdf файла да го обърнеш в jpg.Оттам,пак с графична програма(мисля,че беше Корел Дро) да съединиш отделните части в едно цяло и след това цялата картина да я прекараш през РМ.Обаче всичко е много сложно.Поне аз не бих се справила,защото хал хабер си нямам от графични програми.Даже не съм сигурна дали съм разбрала както трябва.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ginkakalulova Виж мнение
    Може ли някои да ми обесни как мога да пренабера схема в РМ.Имам две китаиски букети много красиви на са цветни и не се виждат хубаво,затова искам да се науча и ги пренабера

    Дай мейл, ще ти изпратя нещо
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря,g_LULUVA@KARDJALI.COM

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Mimiko,имам приятелка,която се занимава с графичен дизайн.От нея знам,че ако имаш Adobe Master Collektiоn можеш pdf файла да го обърнеш в jpg.Оттам,пак с графична програма(мисля,че беше Корел Дро) да съединиш отделните части в едно цяло и след това цялата картина да я прекараш през РМ.Обаче всичко е много сложно.Поне аз не бих се справила,защото хал хабер си нямам от графични програми.Даже не съм сигурна дали съм разбрала както трябва.
    Благодаря ти , добре си разбрала, ще пробвам

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    не че съм голям спец по всички възможни проглами, но съм пробвала с много и затова знам че няма такъв вариант който да разпознае сам символите на листа и да ти го направи директно в праграмата - ако имаше такъв вариант разработчиците на програмата биха го направили.
    Може да се ползва програма за разчитане на символи но пак се опира до това че се създама графичен файл който може само да се ползва като позложка за набиране на схемата но не автоматично да се пренабере. Иначе с приложенията на адобе може да се конвертира от пдф във ждипиег или някакъв друг формат не е необходимо да имаш други скъпи приложения. Преди врама в списанието даунлоудБГ имаше много такива малки програмки за прехвърляне от един графичен вид в друг

    Ето едно паказно, на това какви са функциите на pdf файла
    http://www.pdf-to-jpg.com/
    не само convert PDF to JPG , но и много други функции има adobe reader
    Convert PDF to Word DOC.
    Има такава опция за разпознаване на символите но ги превръща в word документ.
    А от пдф в пат файл не става, са съжаление !!!
    Могат да се конвентират в xsd, но те не са за програмата РС, а за друг вид схеми
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Знаците се събират един да друг, не стават като на схема, аз до сега това обяснявах,че нямат същият вид!!! Но става !!! Но няма вид на Схема от ПМ!!!

    Прочети ми пак съобщението, какво точно съм обяснила... Какво може и какво не?
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:18.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    Triana`
    мога ли да ти пратя един пдф файл да ми го направиш в Пм бързо да видим как ще излезе?

    това ако го направиш - цена няма да имаш за пренабиращите хеад


    Ето такъв вид имаа

    Може е да може да се намери решение на тоз проблем, но след време, на този етап НЕ.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    ами чета и виждам че пишеш че чоже за ПМ но не и за ПССТ (за всички останали ПМ е програмата която отваря файлове xsd,а ПССТ е програмата работеща с pat формати)
    девойката в началото пита """Здравейте, интересува ме има ли начин схема в pdf да се преобразува в xsd или pat формат? По точно има ли начин да отворя схема в pdf с PМ"""
    дали може да стане това директно и аз затова й отговорих "НЕ"
    Прочети пост 10 пред последното изречение Явно не виждаш и не четеш!!!
    1. PM записва и отваря файл .pat
    2. PC записва и отваря файл .xsd
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:19.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iliana67 Виж мнение
    безмислено е да водя повече дебати явно наистина нищо не отбираш - опитай да отвориш пат с Пм и ми се обади
    Илиана, обаждам ти се и ти казвам, чи ПМ отваря и записва .pat файл!!!!

    Но версията на Пм е v3 и по стара, а не 4 !!!
    Ето доказателството
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Илиана така е като имаме по-новата версия.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Илиана така е като имаме по-новата версия.
    Аз инсталирах първо по-старата версия и тогава новата.
    Може би е затова, че е върху стара.
    Дано и при вас да е така
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Права си, за това не споря, просто обясних,че при мене се отварят
    Весел и спокоен празник и на тебе
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •