Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 62
  1. #31

    Подразбиране

    Много добре е обяснено за работа с РМ, но аз нещо не мога се сдобия със нея , защо така не знам
    Ако някой може да ми помогне ще съм му много благадарна

  2. #32

    Подразбиране

    Изпратих ти я на пощата.

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Преди 2 седмици разбрах за тази програма и че мога да си направя гоблен от снимка.Изтеглих програмата,пратиха ми и упътване на български как се работи с PM,но за съжаление стигам до някъде и от там нататъка нищо не става - може би нещо ми убягва,незнам...но...Запаметих си цветовете с които искам да шия/33 на брой/ а после като импортирам снимката - пак излизат около 90 цвята или пък другия вариянт - не става като схема,независимо че съм задала че искам да е така.
    Ох,незнам дали го обясних правилно даже.
    Имам огромно желание да започна да шия момченцето си,а незнам как да я направя тая пуста схема...честно казано и не съм толкова наясно с компютрите
    Ако може някой да ми помогне,ще съм много благодарна.

  4. #34

    Подразбиране

    Изтеглих наскоро схема в РМ.Не ми харесват поставените бекстич-ове и искам да ги премахна.Работя според инструкцията-активирам бода,който искам да изтрия и съответния цвят от палитрата,минавам върху схемата с натиснат десен бутон на мишката,но бекстича не се изтрива.Френч кнот-а го махнах,но бекстич-а ми прави проблем.Някаква идея как да го махна?
    Благодаря предварително.


    Мими,благодаря!
    Редактирано от tdm13 : 02.08.2009 в 21:31.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #35

    Подразбиране

    tdm13 виж на втора страница на тази тема от пост 25 нататък има обяснено за контура

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    Ако съм разбрала правилно:
    Има едно място, където посочваш броя на цветовете - може би не си ползвала него, виж дали не е това на първата картинка.
    После, след като схемата е готова, тя изглежда цветна (2) и от менюто горе (3) си избираш дали да се вижда на бодове- stiches, с цветове (solid) , или със знаци (symbols). След като дадеш знаци- се появява схемата, смалена до размера на екрана, а като я разпечаташ ще бъде разбита на много листи, при желание посочваш при принтирането, колко големи да са знаците.

    Честно казано аз не съм задавала цветове - за това не пишеше в обяснението.Направих така - като отворих нов файл и избрах панамата,отидох на цветовете - изчистих тези които се показаха и си смъкнах долу тия,които бях си избрала. После Palette save as и така.Поне така е обяснено.Като приспя малкия ще се опитам с това което си ми обяснила и ще пиша дали е станало.
    МНОГО ти благодаря.Надявам се ако имам още въпроси да ми помогнеш пак

  7. #37

    Подразбиране

    Ох,пак нищо не стана Защо немога да се справя???
    Някой би ли ми обяснил стъпките една,по една от началото до края - много ви моля.Не мога да разбера къде греша.

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Много ти благодаря
    Тъй като едва гледам,няма да мога още сега да пробвам.Утре ще опитам и ще пиша дали съм се справила.

  10. #40

    Подразбиране

    tsvety току що го направих,то изобщо не било трудно.По обяснението което имам е доста сложно и нищо не се получава.
    Обаче цветовете които излизат са доста тъмни.Зададох 33 цвята,но искам тия които аз съм си избрала да сложа - мога ли да ги заменя по някакъв начин и как???

  11. #41

    Подразбиране

    След хиляди усилия,нищо не можах да направя с програмата РМ...нищо не става

  12. #42

    Подразбиране Въпрос към работещите с PM

    търся помощ за следния проблем.
    Всекидневно в офиса качваме файлове до дадено ФТП на клиент. Съответно трябва на всеки качен файл да му изпращаме мейл кога какво е качено. Търся начин да автоматизирам процеса. Примерно ФТП клиент, който след като ъплоуда е успешен да генерира майл до клиента, или ако има възможност с някакъв скрипт.
    За съжаление чрез Гугъл не открих решение.
    Ще съм ви багодарен за някакви идеи.

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от KarpovSergei Виж мнение
    търся помощ за следния проблем.
    Всекидневно в офиса качваме файлове до дадено ФТП на клиент. Съответно трябва на всеки качен файл да му изпращаме мейл кога какво е качено. Търся начин да автоматизирам процеса. Примерно ФТП клиент, който след като ъплоуда е успешен да генерира майл до клиента, или ако има възможност с някакъв скрипт.
    За съжаление чрез Гугъл не открих решение.
    Ще съм ви багодарен за някакви идеи.
    Това прозвуча така:
    Аз съм счетоводител. Желая когато в куриерска служба дойде фактура, да натисна един бутон и тя бжжжжжът, да се въведе автоматично сама в счетоводната програма


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране Въпрос към работещите с PM

    търся помощ за следния проблем.
    Всекидневно в офиса качваме файлове до дадено ФТП на клиент. Съответно трябва на всеки качен файл да му изпращаме мейл кога какво е качено. Търся начин да автоматизирам процеса. Примерно ФТП клиент, който след като ъплоуда е успешен да генерира майл до клиента, или ако има възможност с някакъв скрипт.
    За съжаление чрез Гугъл не открих решение.
    Ще съм ви багодарен за някакви идеи.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    KarpovSergei, това определено не е въпрос за този форум
    А пък и щом не си особено заинтересуван(а) от отговорите...
    Редактирано от bop_bop_mara : 30.09.2009 в 20:12.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •