Привет на вси4ки,реших да отворя тази тема,защото в много семейства има поне по един зависим от АЛКОХОЛА за съжаление .В моето семейство също има зависим и това е баща ми.Никъде в форума не съм срещала да се обсъжда този проблем, ето защо аз ви предлагам тук всеки от нас да сподели дали се е сблусквал с този проблем,дали познава зависими от алкохола,дали познава хора излекували се от тази болест.
Както казах баща ми е алкохолик и само аз си знам какво е да си дете на такъв 4овек.Само аз си знам какво детство съм имала и каква следа е оставило това в мен.За съжаление той не си признава ,4е има такъв проблем ,не си признава ,4е е болен ,защото за мен това е болест.Баща ми няма желание и воля да се лекува не може и дума да става да влезе в болница за детоксификация .ето защо аз търся друга алтернатива ,4увала съм за някакви капки алкостоп и какво ли още не.Дали помагат тези капки вие какво мислите и познавате ли 4овек на когото да са помогнали.ще съм щастлива ако темета ви хареса и заинтригува ,и много благодарна за всеки съвет
лек и усмихнат ден ви желая