Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Лечител с билки в Ямбол?????

    Обръщам се с молба към всички от Ямбол.Преди няколко дни мои познат ми каза, че имало в Ямбол преди години някакъв дядо , който приготвял билков мехлем против брадавици.Които след намазването изчезвали...иначе операцията ми е 100 процента сигурна...
    Знаете ли за него, жив ли е и как да се свържа .
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #2

    Подразбиране

    утре на работа ще попитам и ще ти кажа как стоят нещата

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей! Малко със закъснение пиша но бях ангажирана.Проверих при билкаря за този мехлем за брадавици , но ми отговориха, че такъв не приготвят а приготвят, а



    някакъв пресен сок от билката " змийско мляко " , но казаха,че е още рано . Аз лично вярвам на този билкар, защото те са баща син и деца по наследство,занимаващи се с това от години.Купувала съм си от тях много неща и са ми помагали .Може от друг билкар да е този мехлем ,но не познавам такъв. Телефона им е 046 66 36 54 ул. цар Асен 11

  4. #4

    Подразбиране

    сигурно са го купили от същото място ,но дядото почина и сега се занимават неговите наследници

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ти от сърце!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    За билкаря в Ямбол не бях чувала, но що се отнася за кожни проблеми мога да ти препоръчам един доктор в Сливен. Той е много възрастен, бивш военен лекар. Като за стар човек приказва много неща, които не те интересуват , но е мн добър лекар. Ако се интересуваш мога да намеря името и телефона му (данните ги има майка ми).
    Rehab is for quitters

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •