Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 168
  1. #121

    Подразбиране

    Страхотни попълнения! Може ли да попитам това РогобленЧЕ колко време ти отне?

  2. #122

    Подразбиране

    Страшни гоблени,а Леврона е май доста сложен ,но пък ще стане страхотен.И едно въпросче,ламето по иконата за накрая ли го оставаш или няма значение кога ще го шиеш?

  3. #123

    Подразбиране

    Леврона е много приятен,няма толкова единични бодчета и цветово е разкошен.Ламето гооставих за накрая.

  4. #124

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    Очаквах етапа с нетърпение. Приказно става. Направо се засрамих. Започнала съм един Леврон февруари месец и съм до никъде, но се стягам и започвам да шия. Страхотна разработка и прелестни цветове. А каквато съм и фенка на Дисни приказките, направо изгарям от нетърпение да го видя готов.

  7. #127

    Подразбиране

    Да поизтупам малкопраха от страничката си и да ви покажа етапче


  8. #128

    Подразбиране

    Страхотна Пепеляшка! То почти не е останало. Адмирации!

  9. #129

  10. #130

    Подразбиране

    И малко етапи от красотите, които правиме с майка ми в момента!Разработките са на фирма "Арис"-Емилия Чолакова,една от организаторките на изложбата в Кърджали.


  11. #131

  12. #132

    Smile

    Не изневеряваш на сложните и големи гоблени,
    Ушитото определено е по-хубаво от картинката, особено тази стара къща.........

  13. #133

    Подразбиране

    Наистина не разбирам, как така до сега не съм разглеждала темата ти, след като толкова много пъти съм срещала ника ти. По отношение избора на гоблени спор няма- прекрасни са, ама седя и цъкам с език и се чудя как е възможно всичко това да баде ушито от един човек. Гледам ги всичките тия гоблени, ама наистина гоблени, не от тия дето се шият за 3 дена и си мисля, къде ли съм тръгнала и аз гоблени да показвам, я Светланке се засрами и вземи че си изтрий поста да не ставаш за срам. Рядко се впечатлявам, но този път съм не само впечатлена а просто изумена, без думи и без дъх. ОГРООООМНО БРАВО!!!

  14. #134

    Подразбиране

    Мила,Светланке-decor,благодаря много за хубавите думи и оценка.Всичко ушито е плод на много години работа,научих се да бродирам когато бях на 12 години и от тогава не съм спирала,а с течение на годините ставам по бърза.Просто шия бързо-за уточнение Етъра-който шия аз(защото брезичките са на майка ми),го почнах на 9 март, а Пепеляшка -който е доста голям на 1 ноември.Но ,честно казано някой път съм уморена и не ми се пипа нищо и с дни нищо не поглеждам.Не се засрамвай,няма за какво,важно е да правиш каквото ти харесва ,дори и бавно,но славно.
    Пожелавам ти и на теб много ушити красоти!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    А между другото,забравих и Пепеляшка

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •