Здравей мила,
аз съм оперирана от фиброаденом на гърдата-оказа се доброкачествен...оперира ме Завеждащият на пловдивската Онкология доктор Иванов..наистина е гениален лекар и страхотен човек..сега ходя редовно при него на профилактични прегледи в частния му кабинет( той приема и в Онкологията в Пловдив, но там той влиза от операция, в операция,после си наглежда пациентите и не се знае дали ще му остане време и прегледи да прави. Докато аз лежах там, на ден от 8,30 до 14 часа правеше по 5-6 операции..)
Давам ти координатите на частния му кабинет...Приемът струва 30 лв., а приемните му дни са вторник, четвъртък и петък -от 15 до 18 часа. Желателно е предварително да си запишеш час по телефона-(032) 64 34 44...защото болните са мнооого...

гр. Пловдив,бул. "Шести септември"№82, д-р Валентин Иванов

По повод на другите ти въпроси..когато аз се приготвях за операция и не се знаеше какво ще излезе...много се бях отчаяла...
Тогава се чух с роднина на мъжа ми, пред която и до днес се прекланям, заради упоритостта ,борбеността, мъжеството, силата на вярата й, че ще се оправи и силната жажда за живот..Тази жена ми въздейства и на мен...
Тя е оперирана преди 25 години от рак на гърдата,2-3 операции..С ампутирана гърда, изчистена е...минала е всичкото лечение..Все казва аз няма да се предам, аз ще живея, аз имам още неща да свърша за децата си..
Преди 4 години и откриха и рак на дебелото черво..тя пак не се предаде...пак тръгна ..Правиха и една операция-всичко й е навън с торбичка...след около година се оказа ,че има разсейки и тя отново не е добре...пак тръгна на операция..В Пловдив директно казали на децата й,че няма смисъл да я оперират..безнадежден случай...но те не се предадоха...грабнаха я и я заведоха в София- там й направиха операция..след нея трудно се възстанови, доста беше отслабнала...но пак каза...АЗ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ..ЩЕ ЖИВЕЯ НАПУК НА ВСИЧКО И ВСИЧКИ...
Изуми ме,че след тази тежка втора вече операция тръгна и нова кола да си купува, трябвала й..защото нямала намерение да умира...И оттогава се възстанови и втора година вече си е добре...
Аз много й се радвам и възхищавам....Разказах ти това, за да не се отчайвате, защото за мен вътрешната мотивация е най-важна... Да си казваш по няколко пъти на ден-Аз ще се оправя, аз няма да се предам ей така! Имайте вяра в добрия изход!

Сила и успех пожелавам на теб и баща ти!