Моля за помощ защото съм отчаяна! Баща ми е с диагноза рак на хранопровода! След ходене по мъките в софийските болници, се съгласиха да го оперират. Изследванията му са много добри, ако не можеше да приглъща твърда храна, никой не може да каже, че има болест! Никога не е ползвал и един ден болничен! Здрав му е организма! И сега изведнъж това! Не пуши, умерено си пийва в компания, но си угажда на яденето!
Искам да ми кажете има ли шанс след операцията да се живее по-дълго или всичко е за кратко! Един доцент в очите му каза "Без операция 1 година, с операция 6 месеца" Вярно ли е това?Няма ли надежда за по-дълъг живот? Започна да се задавя с твърда храна преди 4 месеца! Но все си мисли, че е случайно!Чак януари отиде на лекар!Но защото не е системно, а от време на време! И си мисли, че му присяда! Най-добрата новина е, че няма разсейки и той е сравнително млад-56 години!
Моля ако има някой, опериран от тази болест или пък вие познавате или сте чували за такъв човек, да сподели! Може на лични или ще дам скайп ако се притеснявате да пишете публично!
Благодаря ви предварително!