Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
Моето мнение е :
1.Подаръкът да съдържа бродерия с определен размер100/150/ на 200бода ориентировъчно,картичка и сувенирче да речем ,но само едно-наистина в тази игра се получи "изхвърляне",от което някои се почувстваха неудобно.
2.Участващите да изпратят снимка с готовите подаръци на организатора и само те да участват в играта,за да няма изненадки и чакащи до последния момент.
3.Организатора да определи дата на изпращане и два дни преди датата всеки участващ да получи на ЛС адреса на другарчето си.Това няма да е проблем,защото тематиката на играта е предварително обявена.

Манкееее,хич не ти завиждам,но мисля,че е справедливо това ,което предлагам.
Съгласна съм със санита,само по 1 точка имам възражение не за друго ами не съм от тези който ще тръгнат да броят бодовете.ТА ако в регламента има такова условие и ушия нещо с повече бода надявам се че няма да има проблеми.Аз участвах в КОледната игра за 1 път и гобленчето което уших за другарчето ми беше избрано не по големината,а по това че на мен ми хареса това което изобразява.И манка беше писалав някоя тема че провинилите се в играта няма да бъдат допускани в другите игри.Съгласна съм с това усаловие и го подкрепям на 100 %.