Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Хубав снежен празник и от мен

  2. #2

    Подразбиране

    не прочетох тази дискусия от нейното начало, но искам да се включа. аз не съм чест участник във форума и за първи път се включих в игрите. моето другарче от осмомартенската игра или както искате я наречете не ме познава, но ми изпрати прекрасен подарък, за който постоянно си мисля как точно да вложа в домът си. гордо си сложих картичката с нежна бродерия на бюрото и се похвалих на колегите, че това е подарък от приятелка, надявам се да е така. този форум ми дава много идеи, които се опитвам да влагам в живота си. не разваляйте всичко с негативи. всеки си има свое мнение, мисля, че и тук е мястото да ги изказва, но поне с по-малко "кривинки", моля ви. смятам, че всички са щастливи, когато могат да си послужат с мнение от форума и да благодарят на някого за услугата. аз благодаря на всяко едно момиче, момче, което ми е изпратило схема или снимка на това, което съм търсила и винаги очаквам една усмивка от всеки, ако съм помогнала на някого, дано да има такива. пожелавам прекрасен ден на всички, въпреки виелицата на баба марта.
    Редактирано от dianka : 08.03.2010 в 14:13.

  3. #3

    Подразбиране

    Чудих се, чудих се.... ами да взема и аз да си кажа.....

    В игрите, в които съм участвала до сега съм имала луд късмет! Подаръците, който получих са правени с такова голямо желание и старание! И всичко е така добре оформено.... Ако щете вярвайте, но аз все още си разнасям подаръка от Нова Година и го разглеждам и му се радвам...

    Същевременно винаги съм съпреживявала и разочарованията на другите... Както погледна някой що за подарък е получил и ми става болно.... То направено нещо на две на три, грозно, раздърпано, мръсно и изключително зле оформено. Точно за отбиване на номера. Никога не съм поглеждала кой колко купени неща е получил... Гледам само ушитото..... Точно заради ушитите подаръци се отказах от последните две игри.... Наистина има ужасно грозни неща! Именно ушитите работи разочароват съфорумките и заради тях им става болно! А за този проблем не виждам решение. Няма как да се сложи такъв регламент като "Не претупвай шитото гобленче! Оформи го добре!" (а видях, че в тази игра има и незавършени гоблени!!!! Е, това ме шокира....) Защото тук не става въпрос за много или малко ушито, много или малко пари са вложени..... Става въпрос за старание и желание.... По тази причина, за сега мисля да се въздържа от участие в игрите, но пък знам ли... Тръпката е страхотна и някой ден току-виж не издържа и се запиша.......

    P.S. Странно, аз с дружки от форума съм коментирала само ушитите подаръци..... Сега за първи път разбирам, че и цената на купеното прави впечатление..... Лично аз - никога не съм поглеждала купената част от подаръка....
    Редактирано от rostso : 09.03.2010 в 14:07.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •