Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ростсо,съжалявам ако съм те обидила с "кудкудякането".Ако ме познаваше щеше да разбереш опита ми да се пошегувам.
    Съвсем не ми се ще да се отказвам от игрите-тръпката е невероятна.Но все си мисля,че ако правилата са по-ясни и конкретни ще бъде по-лесно и няма да й се налага на Манка да се наема с още задачи.След като всяка от нас има различни представи за хубав подарък не виждам друг начин.Да кажем примерно някакъв размер за гоблена и да кажем някакви ограничения за допълнителните.Аз не съм подарила гоблен,а уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tara Виж мнение
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са
    ..и аз се влюбих в тях.....Даже тия дни ще се снабдя с панделки и ще се пробвам...Преобърнах целия форум, да търся нещо за тази техника,защото една пеперуда и едни хортензии ми влязоха под кожата ...

    Веси,
    ние тук сме събрани толкова различни хора, с различни характери, вкусове...Някой не разбира хумора ни, или взима прекалено навътре думите ни (..на мен това ми се е случвало-без да влагам някаква умисъл..изведнъж се оказва ,че има сърдити..) или пък има вкус различен от нашия..Ами за това форумът е толкова ШАРЕН И ИНТЕРЕСЕН...НЕ ВЗИМАЙ НЕЩАТА НАВЪТРЕ...

    НЕКА ВСИЧКИ НЕ ЗАБРАВЯМЕ,ЧЕ СМЕ ТУК,ЗА ДА СИ ОТПОЧИВАМЕ, ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ И ДА НАУЧИМ НЕЩО ЕДНА ОТ ДРУГА... ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ ВИ! ОБИЧАМ ВИ-ВСИЧКИТЕ!
    Редактирано от leti_at : 11.03.2010 в 11:41.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •