Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Чета,чета и почвам да се замислям че целия този коментар е по мои адрес.Не знам какво толкова се впечатлихте от тази зима.Не си мислете че е нещо много голямо тя е точно 12/10 квадратчета.Няма значение. Това е последната ми игра така че караите без да се притеснявате.Игрите са чуден начин да изкажеш симпатията си към членовете на форума.
    Макър и някои да не са съгласни с мен аз ви уважавам всички.
    Пожелавам на всички утрешния ден да бъде прекрасен празник,нека всяка от нас се почувства че е истинска жена

  2. #2

    Подразбиране

    Още снощи видях темата,не мислех да пиша,макар,че и аз съм една от тези които се отказаха от игрите точно по финансови причини.Но като прочетох поста на Лили,не се въздържах.
    Мила Лили,не мисля,че ти си причината.Не съм имала контакти с теб,но съм чела твои постове и съм чувала мнения на момичетата и знам колко добър човек си.Знам,че в една от темите имаше коментар за твоя подарък,но повечето неща ги беше направила лично ти,вложила си труд за тях,а не купени от магазина.Мисля,че в тази тема се засяга точно това,допълнителните подаръци,а не ушитото.
    В една от миналите игри имаше например брошка Сваровски изпратена за подарък.Ето за такива неща става въпрос(ако съм разбрала правилно де).
    Малко дългичко писах,но така ми дойде от вътре.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Чета,чета и почвам да се замислям че целия този коментар е по мои адрес.
    Лили, "проблемът" съществува от доста игри насам, въобще няма общо с твоят подарък!!!

    Аз започнах дискусията и искам да уточня - ПРОТИВ СЪМ ИЗПРАЩАНЕТО НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПОДАРЪЦИ!!!!!!!!!! Нямам никакви претенции относно размер, вид, десен и прочие на гоблена!!!
    За мен важно е да изпратя и да получа ГОБЛЕН - нито повече, нито по-малко!!!

    Кора, с течение на времето, всеки един от нас е създал различни контакти с различни хора - общуваме чрез ЛС, скайп, фейсбук, в кварталната градинка, по телефона .... Аз намерих много ИСТИНСКИ приятели, с които вече ни свързват много други неща, не само гоблени. Естествено е в общуването си да засягаме подобни теми - не е важно как и с кого, а какво се е коментирало! Не желая да споменавам имена, защото това са лични разговори!!! Въпросът е, че явно това не е само мое мнение и някой трябваше да го каже пръв ...
    Като гледам коментарите след моя - ЯВНО ТОВА Е МАСОВОТО МНЕНИЕ!
    Оказвам се права, че един ясен регламент с "ограничение" ще позволи на много повече хора да изживеят тръпката от игрите - положителната, а не онази на срам и свян ...

    Мина, а къде остава правото на всеки да участва в игрите, без значение материалното му положение??? Това е замисълът на играта - всеки да може да се включи, без значение соц. статус, пол, възраст ...
    Не си ли заслужава да се "лишим" от допълнителните подаръци за сметка на още една усмивка от гоблен, направен специално за теб ... ?!?
    Редактирано от Denica : 07.03.2010 в 18:04.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Кора, с течение на времето, всеки един от нас е създал различни контакти с различни хора - общуваме чрез ЛС, скайп, фейсбук, в кварталната градинка, по телефона .... Аз намерих много ИСТИНСКИ приятели, с които вече ни свързват много други неща, не само гоблени. Естествено е в общуването си да засягаме подобни теми - не е важно как и с кого, а какво се е коментирало! Не желая да споменавам имена, защото това са лични разговори!!! Въпросът е, че явно това не е само мое мнение и някой трябваше да го каже пръв ...
    Аз наистина съм блондинка, но също си контактувам, като вас тук и там, но в никакъв случай в кварталната градинка.Радвам се , че тук се намират истински приятели, но малко махленско ми прозвуча, може би не съм те разбрала правилно. Обичам откритите дискусии.След края на една игра , която дори още не е завършила може би ще обидиш някой повече отколкото ако получи скромен подарък.А, какво е скромен и нескромен подарък.Много ми е интересно, ако на някой му се падне за другарче истински приятел....
    Така, аз съм до тук , предлагам и моля Манка да измисли някаква анкета, моето мнение изобщо не е важно при положение, че в игрите се записват 50 - 80 момичета и момчета
    Аааааааааа, нещо прекалих май с участието си в тази приятелска дискусия, моля да ме извините

    Припомнете си регламента:
    Регламента за играта е следния-
    1- Задължително бродерия изработена от вас,големината и е по ваш избор.
    2- Добавите към нея-някакво подаръче например-сувенир,картичка,календарче,играчка,панама,конци,и гли,
    или каквото се сетите и имате желание да пратите на другарчето,което ви се падне.
    Редактирано от Кора : 07.03.2010 в 22:42.

  5. #5

    Подразбиране

    Чета си чудя.... има ли значение за колко пари, ще изпратиш и ще получиш? Според мен стойността на подаръка е без значение, важното е да достави радост. Защото може да е нещо за 5лева и да те накара да се усмихнеш и да стопли сърцето ти, а може и да е за 100 и да го подминеш. Игрите са за да си доставим удоволствие, не разбирам дискусията. Истината е, че взех участие само в 2 игри и може би нямам право да мрънкам, но да се откажа от игрите са тези дебати, а не регламентите. И още нещо, всяка от нас е празнувала и е ходила на празници - в тези случаи обявява ли се стойност на подаръка и някой чувства ли се неудобно от това което е подарил?

    Желая ви хубав празник утре и бъде усмихнати!

  6. #6

    Подразбиране

    Дълго мислих преди да се включа в дискусията
    И все още не съм сигурна , че трябва да го правя, но да си кажа....
    И аз смятам че единственото ограничение за подаръците, би трябвало да е минимума, който и сега си имаме в правилата. Не може да се сложи горна граница и не е редно защото всеки сам преценява поподаръка според възможностите и другарчето, което му се е паднало. Не може, поне според мен да ти се падне да изпращаш на майка с две малки деца и да няма нищо за тях в пакета. Поне аз като съм участвала и като знам как и моя врабец проверява пощата вместо майка си , не мога да си го позволя. А като сложиш нещо за децата.....ето ти ги 20 лв..... И с какво да зарадваш майката тогава ?????
    Не съм от хората, които могат да си позволят да изпращат огромни подаръци, но винаги съм се старала да компенсирам с останалата част от подаръка недостатъчно голямата бродерия, която избирам заради тоталната липса на време.
    Е, това беше .... и дано съм била достатъчно ясна и да не съм обидила никой!
    Обичам ви !Хубав празник на всички!
    И благодаря , че ви има!

  7. #7

    Подразбиране

    Моля нека заровим кутията на Пандора поне за днес
    Явно до решение няма да стигнем, а който иска да участва в игрите ще участва.Днес е нашият празник!Честито!

  8. #8

    Smile

    Хубав снежен празник и от мен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •