Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Манка, любимата ми дата е 30.02 - ако знаеш колко лесно обещавам за на тази дата дано и участниците в играта не са като мен, а иначе идеята за срока е супер. Криво ми е като знам колко подаръка още пътуват.

  2. #2

    Подразбиране

    Хайде и аз да кажа, нищо че за първи път се включих в играта. Мисля че не е много удачно да се слага размер на ушитото, защото сме хора и освен шиенето имаме и други ангажименти. Някой ще работи до по късно, друг- в командировка ще иде, трети - да не се случва ще се разболее, и т.н. и т.н. все непланирани неща. Размера на ушитото всеки да прецени според силите си в определения период от време.
    Иначе, както си е в регламента да има задължително ушито. Смятам също, че не трябва да се слага ограничение колко да са подаръците, защото тогава темата "подаръци извън играта" ще е доста по дълга, тъй като всеки ще изпраща и втори колет с нещо допълнително.
    Дано издънките да са по малко, но това зависи само и единствено от всеки участник. Колкото и точен да е регламента, има ли хора, които се отнасят несериозно, то издънки ще има.

  3. #3

    Подразбиране

    Моето предложение е за гоблен с размери не по-голям от 120(150)х200 бода и картичка (ръчно изработена или готова) и толкова.Да отпадне т2 от досегашните регламенти “Добавяте към нея-някакво подаръче”.Имам чувството, че става “наддаване” – кой повече ще изпрати на другарчето си.Помислете, че не всеки има финансови възможности за това.
    Напълно съм съгласна с предложението на Triana
    Мисля, че може да се обмисли и предложението (не помня на кого беше) да се процедира както в руските форуми.Записване, определя се дата на която се изпраща снимка на готовия подарък на организатора и само тези, които са изпратили снимки си разменят подаръци.Така няма да има разочаровани
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Нека и аз да споделя нещо, което съм срещала в руските форуми. Има игри, в които всеки се определя като начинаещ с по-малка бродерия или майстор- съответно с по-голяма. Така получаването на подаръци ще е равностойно. Е, работата на manka ще се усложни малко, но тя е мъжко момиче и ще се справи. Пък може и помощник да си вземе. Май много се разбъбрих, manka ще ме погне с метлата.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз да споделя.
    Много сериозно се относох към играта /нали ми беше за първи път/. Регламента го изпълних, но когато си получих подаръка се оказа, че "Добавяте към нея-някакво подаръче" е много широко понятие. Аз получих доста скъп подарък /на всичко отгоре и по мой вкус/ и сега хем си умирам от щастие, хем чувствам някаква гузност. Дори да направя реванш, то вече ще бъде след дъжд качулка.

  6. #6

    Подразбиране

    Много взехме да усложняваме играта,не мислете ли
    Това с размерите,ми се струва малко не добре обмислено,представяте ли си,някой който не е много по изчисленията,и кво правим,почва да брои дали това което иска да шие е примерно 20,30 или 50 бода.
    Някои шият на кръстчета,и пак почва лудо броене,не тая идея иска
    определено дискусия

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #7

    Подразбиране

    Моето мнение е :
    1.Подаръкът да съдържа бродерия с определен размер100/150/ на 200бода ориентировъчно,картичка и сувенирче да речем ,но само едно-наистина в тази игра се получи "изхвърляне",от което някои се почувстваха неудобно.
    2.Участващите да изпратят снимка с готовите подаръци на организатора и само те да участват в играта,за да няма изненадки и чакащи до последния момент.
    3.Организатора да определи дата на изпращане и два дни преди датата всеки участващ да получи на ЛС адреса на другарчето си.Това няма да е проблем,защото тематиката на играта е предварително обявена.

    Манкееее,хич не ти завиждам,но мисля,че е справедливо това ,което предлагам.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Моето мнение е :
    1.Подаръкът да съдържа бродерия с определен размер100/150/ на 200бода ориентировъчно,картичка и сувенирче да речем ,но само едно-наистина в тази игра се получи "изхвърляне",от което някои се почувстваха неудобно.
    2.Участващите да изпратят снимка с готовите подаръци на организатора и само те да участват в играта,за да няма изненадки и чакащи до последния момент.
    3.Организатора да определи дата на изпращане и два дни преди датата всеки участващ да получи на ЛС адреса на другарчето си.Това няма да е проблем,защото тематиката на играта е предварително обявена.

    Манкееее,хич не ти завиждам,но мисля,че е справедливо това ,което предлагам.
    Съгласна съм със санита,само по 1 точка имам възражение не за друго ами не съм от тези който ще тръгнат да броят бодовете.ТА ако в регламента има такова условие и ушия нещо с повече бода надявам се че няма да има проблеми.Аз участвах в КОледната игра за 1 път и гобленчето което уших за другарчето ми беше избрано не по големината,а по това че на мен ми хареса това което изобразява.И манка беше писалав някоя тема че провинилите се в играта няма да бъдат допускани в другите игри.Съгласна съм с това усаловие и го подкрепям на 100 %.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Много взехме да усложняваме играта,не мислете ли
    Това с размерите,ми се струва малко не добре обмислено,представяте ли си,някой който не е много по изчисленията,и кво правим,почва да брои дали това което иска да шие е примерно 20,30 или 50 бода.
    Някои шият на кръстчета,и пак почва лудо броене,не тая идея иска
    определено дискусия
    Какво чак толкова сложно има ... Като си харесаш модел нали му виждаш размера ....Никакво значение няма какъв е бода - кръсчета или гобленов.
    Поне в тази игра се получиха такива неравностойни подаръци, че чак се чувствам неудобно.заради другите.
    Мислите ли колко неудобно се чувства човекът получил комплектовка на Дименшън ,например.Всички знаем какви са им цените...И после започва да мисли как да се отблагодари по подобаващ начин, а какво му коства....
    Според мен игрите ги правим за да се забавляваме и да доставим радост на другарчето си, а не да показваме кой какви , даже и финансови възможности има.
    Това е от мен.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    Както решите тогава,ще ви изслушам мненията и каквото решите накрая,ще го напишем после като регламент за следващата игра

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    не смятам, че се е получило изхвърляне, нали идеята е да зарадваш другарчето си. В регламента пише - сувенир или конци...ей такива неща и всеки преценява според възможностите си. Едва ли някой е правил сметка колко той е дал, и колко едало другарчето му. Сега остава да се сложи и стойност не по голяма от..... Относно големината на бродерията пак ще кажа - в тази игра бях в отпуск и можех да шия повече, обаче за играта за 8ми март няма да мога, защото на 13ти януари отивам в ковандировка за 28 дни, там няма да мога да шия, остава ми времето когато съм тук, а то не е много и за това няма как да направя 150/200 бода. Това означава, че автоматично отпадам от играта, а не ми се иска.
    И друго се сещам, 150/200 бода - добре, ама един ще избере да шие оригинална окомплектова на гоблен /lanarte примерно/, която както знаем е скъпа, а друг според възможностите си ще избере схема от нета и пак ще има сърдити.
    После помислете за Манка и тя е човек и тя си има ангажименти, цялото и време ще се запълни с нас... не е редно.
    Сегашния регламент си е добър според мен, само да се добави срока за изпращане.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •