Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичетаОтносно игрите-мислех си да има и за рожденните дниНа случаен принцип да се определят другарчетата и всяка от нас да изненада друга за рожденния и ден.Мисля го това още от месец.Верно,че вече мина и февруари,но тези 2 месеца не сме имали много рожденници.А и те могат и по-натам да си получат подаръците.Как ви се струва?Точно ще си намерим повече поводи за разменяне на подаръци

  2. #2

    Подразбиране

    Казвах ви аз да си имаме месечна игра , ама вие не , та не, много щяло да ви дойде ... Аз сега как да чакам чак да 8 март, пък после до 1 юни, пък после чак до Коледа ...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Казвах ви аз да си имаме месечна игра , ама вие не , та не, много щяло да ви дойде ... Аз сега как да чакам чак да 8 март, пък после до 1 юни, пък после чак до Коледа ...
    Чакането е част от удоволствието! А пък месечната наистина ще ни дойде в повечко,поне на мен.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз имам една друга идея, не знам дали ще я одобрите, но ще я споделя. Тъй като повечето съфорумки имаме дечица ( макар и някои попораснали), не е лошо да ги изненадаме с подаръчета за 1 юни. Само, че ако се одобри ще трябва да се уточни пола и възрастта на децата. Така ще се забавляваме не само ние, ами и децата ни. Иначе и предложението за рожденните дни ми харесва, и аз съм си го мислила. А най-важното е игри да има. Доставят невероятно удоволствие.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •