Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Ок,това предложение ми хареса
    Айде пак корекцийка 8-мартенска-

    Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-20.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 25.02.10г,
    До 30.02.10г. трябва да са изпратени подаръците......
    за да се получат до 08.03.10г
    Февруари не е ли с 28 дни???
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Е нищо се,ще го направим 30 ние и без това сме малко лудичкиии...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Манка, любимата ми дата е 30.02 - ако знаеш колко лесно обещавам за на тази дата дано и участниците в играта не са като мен, а иначе идеята за срока е супер. Криво ми е като знам колко подаръка още пътуват.

  4. #4

    Подразбиране

    Хайде и аз да кажа, нищо че за първи път се включих в играта. Мисля че не е много удачно да се слага размер на ушитото, защото сме хора и освен шиенето имаме и други ангажименти. Някой ще работи до по късно, друг- в командировка ще иде, трети - да не се случва ще се разболее, и т.н. и т.н. все непланирани неща. Размера на ушитото всеки да прецени според силите си в определения период от време.
    Иначе, както си е в регламента да има задължително ушито. Смятам също, че не трябва да се слага ограничение колко да са подаръците, защото тогава темата "подаръци извън играта" ще е доста по дълга, тъй като всеки ще изпраща и втори колет с нещо допълнително.
    Дано издънките да са по малко, но това зависи само и единствено от всеки участник. Колкото и точен да е регламента, има ли хора, които се отнасят несериозно, то издънки ще има.

  5. #5

    Подразбиране

    Моето предложение е за гоблен с размери не по-голям от 120(150)х200 бода и картичка (ръчно изработена или готова) и толкова.Да отпадне т2 от досегашните регламенти “Добавяте към нея-някакво подаръче”.Имам чувството, че става “наддаване” – кой повече ще изпрати на другарчето си.Помислете, че не всеки има финансови възможности за това.
    Напълно съм съгласна с предложението на Triana
    Мисля, че може да се обмисли и предложението (не помня на кого беше) да се процедира както в руските форуми.Записване, определя се дата на която се изпраща снимка на готовия подарък на организатора и само тези, които са изпратили снимки си разменят подаръци.Така няма да има разочаровани
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #6

    Подразбиране

    Нека и аз да споделя нещо, което съм срещала в руските форуми. Има игри, в които всеки се определя като начинаещ с по-малка бродерия или майстор- съответно с по-голяма. Така получаването на подаръци ще е равностойно. Е, работата на manka ще се усложни малко, но тя е мъжко момиче и ще се справи. Пък може и помощник да си вземе. Май много се разбъбрих, manka ще ме погне с метлата.

  7. #7

    Подразбиране

    И аз да споделя.
    Много сериозно се относох към играта /нали ми беше за първи път/. Регламента го изпълних, но когато си получих подаръка се оказа, че "Добавяте към нея-някакво подаръче" е много широко понятие. Аз получих доста скъп подарък /на всичко отгоре и по мой вкус/ и сега хем си умирам от щастие, хем чувствам някаква гузност. Дори да направя реванш, то вече ще бъде след дъжд качулка.

  8. #8

    Подразбиране

    Много взехме да усложняваме играта,не мислете ли
    Това с размерите,ми се струва малко не добре обмислено,представяте ли си,някой който не е много по изчисленията,и кво правим,почва да брои дали това което иска да шие е примерно 20,30 или 50 бода.
    Някои шият на кръстчета,и пак почва лудо броене,не тая идея иска
    определено дискусия

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •