Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ducky,

    Честни казано, аз не си представям как ще изглежда крайният резултат. Да ти се намира снимка на направен такъв гоблен от друга игра?

    Дали накрая не се получава някаква безвкусица?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Ducky,

    Честни казано, аз не си представям как ще изглежда крайният резултат. Да ти се намира снимка на направен такъв гоблен от друга игра?

    Дали накрая не се получава някаква безвкусица?

    Роси, разира се че има риск от безвкусица. Много неща имат значение. Избора на тема, разпределението на панамата, изпълнението на участниците и избора им на моделче, но общо взето се получават сладки неща. Спокойно може да се определи повече място на панамата за моделчетата от колкото е необходимо - после да се изрежат и оформят по някакъв различен и особен начин.
    Ето няколко готови в суров вид:

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    и аз ще се включа във всяка игра , която се появи на хоризонта.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    Кате, и аз отдавна чета за Робините и много ми се иска да пробваме нещо подобно
    Доколкото знам, всеки, който иска да организира подобна игра, си избира тема и разпределя моделчетата, които ще се шият. Подготвя панамата и схемите и изпраща на първи участик, той на следващия и т.н. Накрая ушият вече робин се връща при този, който го е организирал.
    Не би трябвало да се получи безвскусица, защото обикновено се избират някакви самплери или тематично свързани картинки - цветя, животни, букви. Аз съм виждала няколко ушити, един от тях беше този модел на Пермин:


    Ако например се съберат 5 участници, може всеки от тях да си избере гоблен и общо 5 гоблена да се разпращат едновременно между участниците. Но може и да се шият последователно, първо се ушива единия и след това се почва следващия.

  6. #6

    Подразбиране

    Проверих и Великден 2010 г е на 4 април. не са ли близичко двете игри?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Подразбиране

    Близко, почвайте отсега да шиете.Светле, ти недей да ревеш, караш ги на конвейр.Гледай колко хора зарадва пак.

    Смешко, искам да ти кажа, че в добрите си дни, когато предиобяд се сърдя на себе си, а следобяд на всички останали, нямам конкуренция

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •